در این پست از سایت تفاوت باورنکردنی قیمت خودروهای مونتاژی در ایران و کشور سازنده را قرار دادیم . فیلمی که در زیر خواهید دید سودهای نجومی و باورنکردنی واردات خودروهای مونتاژی را نشان می دهد و اختلاف قیمت عجیب خودروهای مونتاژی در ایران و کشورهای سازنده . برای مثال خودروی تیگو چینی در کشور چینی با قیمت 863 میلیون تومان فروخته میشه اما در ایران با قیمت 1 میلیارد و 594 میلیون تومان به فروش می رسد ! یعنی سود چند صد میلیونی برای شرکت های وارد کننده و مونتاژ کننده . برای دیدن سایر قیمت های عجیب و باورنکردنی خودروهای مونتاژی در ایران و کشور سازنده به ادامه مطلب مراجعه کنید …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با قیمت های عجیب و غریب و شوکه کننده و نجومی خودروهای مونتاژی در ایران و کشورهای سازنده خودروها …

تفاوت باورنکردنی قیمت خودروهای مونتاژی در ایران و کشور سازنده

?گزارش صدا و سیما از تفاوت عجیب قیمت خودروهای مونتاژی میان کشور سازنده و ایران

به گزارش جماران؛ رئیس جمهور با بیان اینکه شورای رقابت با چه توجیهی قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است، معاون اول و وزرای اقتصاد و صمت را مامور بررسی و اصلاح این روند کرد.

سید ابراهیم رئیسی در جلسه عصر یکشنبه هیات دولت، با بیان اینکه شورای رقابت با چه توجیهی قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است؟ معاون اول رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و صمت را مامور بررسی و اصلاح این روند کرد.

رئیس جمهور گفت: اینکه در سال «رشد تولید و مهار تورم» یک بخش بدون اخذ مجوزهای لازم کالاها را گران کند، قابل پذیرش نیست و دستگاه‌ها باید خود را موظف به مقابله با گرانی و تورم بدانند.

رئیسی با اشاره به امضای ۲۱ سند و تفاهم‌نامه همکاری در سفر اخیر به قاره آفریقا، پیگیری جدی توافق‌نامه‌ها و مصوبات مربوط به سفرهای خارجی دولت و ارائه گزارش عملکرد برای اطلاع افکار عمومی را مورد تاکید قرار داد.

رئیس جمهور در ابتدای این جلسه با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک ذی‌الحجه، مناسبات این ماه را برای افزودن به اندوخته‌های معنوی مغتنم دانست و همگان را به بهره‌گیری از این ایام فراخواند.

فردا، جلسه ویژه شورای رقابت برای بررسی دستور رئیس جمهور

▪️شورای رقابت قرار است فردا در جلسه ویژه با بررسی دستور رئیس‌جمهور، قیمت خودروهای مونتاژی را تعیین تکلیف کند.

▪️رئیس‌جمهور در جلسه 25 تیرماه هیئت دولت در خصوص قیمت خودروهای مونتاژی با اعلام اینکه، شورای رقابت با چه توجیهی قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است؟ معاون اول رئیس‌جمهور و وزرای اقتصاد و صمت را مأمور بررسی و اصلاح این روند کرد.

 

شورای رقابت قرار است فردا سه شنبه 27 تیرماه در جلسه ویژه با بررسی دستور رئیس جمهور قیمت خودروهای مونتاژی را تعیین تکلیف کند.

رئیس جمهور در جلسه یکشنبه 25 تیرماه هیئت دولت در خصوص قیمت خودروهای مونتاژی اعلام کرده است:” شورای رقابت با چه توجیهی قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است؟ معاون اول رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و صمت را مأمور بررسی و اصلاح این روند کرد.”

هنوز وزارت صنعت اظهار نظر رسمی خود را نسبت به دستور رئیس جمهور اعلام نکرده و اما شورای رقابت قرار است فردا سه شنبه 27 تیرماه در جلسه ویژه دستور رئیس جمهور را بررسی و قیمت خودروهای مونتاژی را تعیین تکلیف کند.

 

به گزارش تسنیم، در دومین مرحله افزایش قیمت خودروهای مونتاژی که 17 تیرماه توسط شورای رقابت اعلام شد شرکت های خصوصی در قالب اطلاعیه‌ای از مشتریان خود درخواست کردند تا نسبت به تکمیل وجه یا واریز پیش پرداخت اقدام کنند که امروز با دستور رئیس جمهور مشتریان این خودروها بلاتکلیف بوده و نمی دانند در نهایت قیمت خودروهای ثبت نامی چقدر است تا نسبت به خرید آنها اقدام یا انصراف خود را اعلام نمایند.

 

?جلسه ویژه شورای رقابت برای بررسی دستور رئیسی

️شورای رقابت قرار است فردا در جلسه ویژه با بررسی دستور رئیس‌جمهور، قیمت خودروهای مونتاژی را تعیین تکلیف کند.
️رئیس‌جمهور در جلسه ۲۵ تیرماه هیئت دولت در خصوص قیمت خودروهای مونتاژی با اعلام اینکه، شورای رقابت با چه توجیهی قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است؟ معاون اول رئیس‌جمهور و وزرای اقتصاد و صمت را مأمور بررسی و اصلاح این روند کرد.

تفاوت باورنکردنی قیمت خودروهای مونتاژی در ایران و کشور سازنده,تفاوت قیمت خودروهای مونتاژی,قیمت خودروهای مونتاژی در ایران,قمت خودروهای مونتاژی در کشور سازنده