در این مطلب از سایت ذکر و دعای استار بورس دعای بسیار مجرب برای خوش شانسی و افزایش شانس و خوش اقبالی 100% تضمینی را قرار دادیم . دعای بسیار قوی و مجرب برای افزایش شانس و بخت و اقبال و خوش شانسی و خوش اقبالی و زیاد شدن شانس در زندگی و خوش شانسی در مسابقات و بازی های شرط بندی و بخت آزمایی . اگر می خواهید شانس و بخت و اقبالتان زیاد شود می توانید از قوی ترین و مجرب ترین ذکر و دعای خوش شانسی و خوش اقبالی استفاده کنید …

دعای بسیار مجرب برای خوش شانسی و افزایش شانس و خوش اقبالی 100% تضمینی

دعای بسیار مجرب برای خوش شانسی و افزایش شانس و خوش اقبالی 100% تضمینی

دعا برای خوش شانسی و خوشبختی در تمام مراحل زندگی

شاید افرادی را دیده باشید که در انجام هر کاری با خوش شانسی پیش می‌روند. شاید فکر کنید آنها چقدر خوشبخت هستند که از نعمت خوش شانس بودن برخورداند.

اما باید بدانید که خوش شانسی در نتیجه نگرش و تمرکز ذهنی فرد بوجود می‌آید. همه افراد می‌توانند با تغییر دیدگاه خود به مسائل و تمرکز بر حل آنها به قدرتی دست پیدا کنند که با آن بتوانند در تمامی مراحل و موقعیت‌های زندگی شانس خود را بالا ببرند.

دعای خوش شانسی و خوشبختی از پیامبر

یکی از مجربترین دعاهایی که برای خوشبختی توسط ائمه و علمای دینی توصیه می‌شود آیات 2 تا 4 سوره طلاق است. پیامبر اکرم (ص) درباره این آیات فرمودند: اگر همه انسان‌ها به این آیات دست به دامن شوند، مشکلات آنها حل می‌شود.

این آیات عبارتند از:

“فَإِذَا بَلَغْنَ أَجَلَهُنَّ فَأَمْسِكُوهُنَّ بِمَعْرُوفٍ أَوْ فَارِقُوهُنَّ بِمَعْرُوفٍ وَأَشْهِدُوا ذَوَيْ عَدْلٍ مِّنكُمْ وَأَقِيمُوا الشَّهَادَةَ لِلَّهِ ذَلِكُمْ يُوعَظُ بِهِ مَن كَانَ يُؤْمِنُ بِاللَّهِ وَالْيَوْمِ الآخِرِ وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا “(2)

پس چون عده آنان به سر رسيد [يا] به شايستگى نگاهشان داريد يا به شايستگى از آنان جدا شويد و دو تن [مرد] عادل را از ميان خود گواه گيريد و گواهى را براى خدا به پا داريد اين است اندرزى كه به آن كس كه به خدا و روز بازپسين ايمان دارد داده مى ‏شود و هر كس از خدا پروا كند [خدا] براى او راه بيرون‏شدنى قرار مى‏ دهد.

“وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا” (3)

و از جايى كه حسابش را نمى ‏كند به او روزى مى ‏رساند و هر كس بر خدا اعتماد كند او براى وى بس است‏ خدا فرمانش را به انجام‏رساننده است به راستى خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى مقرر كرده است.

“وَالَّلائِي يَئِسْنَ مِنَ الْمَحِيضِ مِن نِّسَائِكُمْ إِنِ ارْتَبْتُمْ فَعِدَّتُهُنَّ ثَلاثَةُ أَشْهُرٍ وَالَّلائِي لَمْ يَحِضْنَ وَأُوْلاتُ الأَحْمَالِ أَجَلُهُنَّ أَن يَضَعْنَ حَمْلَهُنَّ وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مِنْ أَمْرِهِ يُسْرًا “(4)

و آن زنان شما كه از خون‏ديدن [ماهانه] نوميدند اگر شك داريد [كه خون مى ‏بينند يا نه] عده آنان سه ماه است و [دخترانى] كه [هنوز] خون نديده‏ اند [نيز عده‏ شان سه ماه است] و زنان آبستن مدتشان اين است كه وضع حمل كنند و هر كس از خدا پروا دارد [خدا] براى او در كارش تسهيلى فراهم سازد.

دعای خوشبختی و خوش اقبالی در تمام مراحل زندگی از امام صادق

امام صادق (ع) به افرادی که به دنبال بهتر شدن امور در کسب و کار و زندگی بودند توصیه کردند که دو رکعت نماز به جا آورده و پس از آن دعای زیر را سه مرتبه تکرار کنند:

“تَوَجَّهْتُ بِحَوْلِ اللَّهِ وَ قُوَّتِهِ بِلَا حَوْلٍ مِنِّی وَ لَا قُوَّهٍ وَ لَکِنْ یَا رَبِ‏ بِحَوْلِکَ‏ یَا رَبِ‏ وَ قُوَّتِکَ أَبْرَأُ إِلَیْکَ مِنَ الْحَوْلِ وَ الْقُوَّهِ إِلَّا مَا قَوَّیْتَنِی اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ هَذَا الْیَوْمِ وَ أَسْأَلُکَ بَرَکَهَ أَهْلِهِ وَ أَسْأَلُکَ أَنْ تَرْزُقَنِی مِنْ فَضْلِکَ رِزْقاً وَاسِعاً حَلَالًا طَیِّباً مُبَارَکاً تَسُوقُهُ إِلَیَّ وَ أَنَا خَافِضٌ فِی عَافِیَهٍ”

دعای خوش شانسی و اقبال

اگر می‌خواهید خوشبختی به شما رو کند و همیشه آن را در زندگی احساس کنید ‌خواندن دعای زیر پس از هر نماز با خلوص نیت و اطمینان قلبی و بعد از گفتن بسم الله و ذکر 10 صلوات را فراموش نکنید:

“اللهم یا علی یا متعال و یاعالم بحالی و أحوالی أرسل مفاتیحک و حل أقفالی و ارزقنی برزق واسع و أنا فی مکانی یا من لا یغیب عنی و لا ینسانی اللهم أنت لها و لکل حاجة فاقضها بفضل بسم الله الرحمن الرحیم ما یفتح الله للناس من رحمته فلا ممسک لها”

آیات مجرب برای خوش شانسی و خوشبختی در زندگی از قرآن

آیات و دعای بخت و اقبال از جمله برکات و لطف خداوند متعال بر ما و از نعمت های کریمانه است که حد و مرزی ندارد و خداوند متعال در بسیاری از سوره های قرآن به آن اشاره کرده است. اما قبل از اینکه آنها را برای شما ذکر کنیم، انسان باید بداند که نعمت هایی که خداوند متعال به بنده داده است بسیار است و انسان هر چقدر هم بخواهد آنها را بشمارد نمی تواند. در هر نعمتی که خداوند به ما عطا کرده است، برکات و نشانه های زیادی برای خوش شانسی در تمام مراحل زندگی وجود دارد.

دعای خوش شانسی و خوشبختی سوره حشر

“أعوذ بالله السميع العليم من الشيطان الرجيم أعوذ بالله السميع العليم من الشيطان الرجيم أعوذ بالله السميع العليم من الشيطان الرجيم هو الله الذي لا إله إلا هو عالم الغيب والشهادة هو الرحمن الرحيم” (22)

“هو الله الذي لا إله إلا هو الملك القدوس السلام المؤمن المهيمن العزيز الجبار المتكبر سبحان الله عما يشركون” (23)

“هو الله الخالق البارئ المصور له الأسماء الحسنى يسبح له ما في السماوات والأرض وهو العزيز الحكيم (24)” .{ الحشر}

دعای بخت و اقبال از سوره بقره

“من قرأ بالآيتين كفتاه المكروه تلك الليلة آمن الرسول بما أنزل إليه من ربه والمؤمنون كل آمن بالله وملائكته وكتبه ورسله لا نفرق بين أحد من رسله وقالوا سمعنا وأطعنا غفرانك ربنا وإليك المصير” (285)

اینم ببین:  ذکری معجزه آسا برای حاجت روایی و اجابت خواسته فوری و تضمینی

“لا يكلف الله نفسا إلا وسعها لها ما كسبت وعليها ما اكتسبت ربنا لا تؤاخذنا إن نسينا أو أخطأنا ربنا ولا تحمل علينا إصرا كما حملته على الذين من قبلنا ربنا ولا تحملنا ما لا طاقة لنا به واعف عنا واغفر لنا وارحمنا أنت مولانا فانصرنا على القوم الكافرين” (286) {البقرة}

دعای خوش اقبالی در درس

دعای خوش اقبالی در درس و تحصیل می‌تواند از مهمترین دعاهای خوش شانسی برای محصلین باشد. زیرا درس خواندن نیمی از عمر انسان را در زندگی دنیا از مراحل متعدد ابتدایی، مقدماتی و متوسطه تا مراحل مختلف تحصیل پس از آن می گیرد.

این دعا از طرف جبرئیل بر پیامبر اکرم (ص) آموخته شده است:

“لا إله إلّا الله الملك الحقّ المبين، لا إله إلّا الله العدل اليقين، لا إله إلّا الله ربّنا وربّ آبائنا الأوّلين، سبحانك إنّي كنت من الظّالمين، لا إله إلّا الله وحده لا شريك له، له الملك وله الحمد يحيي ويميت،

وهو حيٌّ لا يموت، بيده الخير، وإليه المصير، وهو على كلّ شيءٍ قدير، لا إله إلّا الله إقراراً بربوبيّته، سبحان الله خضوعاً لعظمته، ولا حول ولا قوّة إلّا بالله العليّ العظيم.”

معبودی جز الله نیست، پادشاه، حق، آشکار، معبودی جز الله نیست، عادل و یقین، معبودی جز الله نیست، پروردگار ما و پروردگار پدران ما، منزهی تو، من از ستمکاران بود، معبودی جز خدا نیست، شریکی ندارد، حکومت از آن اوست و ستایش از آن اوست، زنده می کند و می میراند.

او زنده است و نمی میرد، خیر در دست اوست، و تقدیر از آن اوست، و او بر هر چیزی تواناست، معبودی جز خدا نیست، تصدیق به ربوبیت او.