در این پست از سایت  شرایط ثبت نام خودروی شاهین جی سایپا ۱۴۰۲,قیمت ثبت نام خودرو شاهین سایپا را قرار دادیم . شرکت خودروسازی سایپا در جدیدترین طرح فروش اینترنتی خود برخی از خودروهای این شرکت را برای فروش در سامانه یکپارچه خودرو قرار داده است .محصولات و خودورهای ثبت نامی شرکت سایپا شامل خودروی شاهین جی و کوییک می باشد . برای اطلاع از آخرین اخبار و خبرهای ثبت نام خودروی شاهین جی سایپا به همراه تاریخ و زمان ثبت نام و قیمت و شرایط خودروی شاهین جی سایپا 1402 به ادامه مطلب مراجعه کنید . سایت استار بورس …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با شرایط ثبت نام و خرید خودرو و قیمت ماشین شاهین جی سایپا در اردیبهشت 1402 …

شرکت سایپا اعلام کرده در دومین مرحله فروش سامانه یکپارچه شرکت خواهد کرد.

این طرح از تاریخ 16 اردیبهشت ماه 1402 آغاز می‌شود.

امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت از ثبت نام مرحله دوم سامانه فروش یکپارچه خبر داد و اعلام کرد، افرادی که در مرحله اول ثبت نام کرده‌اند، قادر به ثبت نام در مرحله دوم نیستند، مگر آنکه از خرید خودرو انصراف دهند. این طرح قرار است از 16 اردیبهشت ماه فعال شود.

با این وجود مدیرعامل ایران خودرو اعلام گفت: در طرح دوم فروش سامانه یکپارچه، ایران خودرو محصولی عرضه نمی‌کند و بیشتر عرضه محصولات سایپا خواهد بود.

وی در رابطه با ثبت نام دور دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو، بیان کرد: از روز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ فرآیند ثبت‌نام متقاضیان در طرح یکپارچه عرضه خودرو آغاز می‌شود، متقاضیان خرید خودرو بعد از اعلام زمان‌ و شرایط ثبت نام، نسبت به افتتاح حساب وکالتی و ثبت نام در طرح مذکور اقدام کنند.

قالیباف تاکید کرد: قبل از اطلاع رسانی برای آغاز فرآیند ثبت نام طرح یکپارچه عرضه خودرو، متقاضیان نسبت به افتتاح حساب وکالتی اقدام نکنند.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: ‌پیش از اطلاع رسانی برای ثبت نام مرحله دوم طرح یکپارچه افتتاح حساب وکالتی مجاز نیست، بنابراین متقاضیان مرحله دوم در بازه زمانی که اعلام می‌شود نسبت به ایجاد حساب وکالتی اقدام کنند.

وی همچنین با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت خودروسازان مونتاژی مجاز نیست، گفت: سازمان حمایت به این خودروسازان اعلام کرده است که اجازه تغییر قیمت خودرو را ندارند و شورای رقابت نیز به آنها اعلام کرده است تا زمانی که این شورا قیمت‌ها را اعلام نکرده است خودروسازان مونتاژی اجازه افزایش قیمت ندارند.

قالیباف تصریح کرد: ‌هر گونه افزایش قیمت خودروهای مونتاژی منوط به اعلام قیمت شورای رقابت است و اگر شرکتی اقدام به افزایش قیمت کرده باشد باید قیمت‌ها را به قبل بازگرداند.

لیست محصولات ثبت نامی سایپا

شرکت سایپا فعلا برنامه فروش خود را به‌طور دقیق اعلام نکرده اما طبق مرحله اول فروش در سامانه یکپارچه، احتمالا این شرکت محصولات زیر را عرضه خواهد کرد.

اما در مرحله اول، شرکت سایپا شاهین جی، کوییک آر اتوماتیک و دستی، کوییک اتوماتیک و کوییک اس را به صورت تحویل 90 روزه عرضه کرد که احتمال می‌رود در این مرحله نیز همین محصولات عرضه شود.