در این پست از سایت عکس استوری تبریک روز دختر جدید و زیبا,عکس تبریک روز دختر برای استوری واتساپ را قرار دادیم . مجموعه ای از تصاویر و عکس های استوری زیبا و جدید برای تبریک روز دختر و ولادت حضرت معصومه برای قرار دادن در وضعیت استوری واتساپ . جدیدترین و زیباترین عکس های استوری تبریک روز دختر برای واتساپ و اینستاگرام و تلگرام و شبکه های اجتماعی در سایت استار بورس …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با عکس های استوری عاشقانه و جذاب و خوشگل و زیبا برای تبریک روز دختر جهت استوری و وضعیت واتساپ …

عکس استوری تبریک روز دختر جدید و زیبا,عکس تبریک روز دختر برای استوری واتساپ

روز دختر بر مادران آینده
دختران امروز، دختران دیروز
مادران امروز، ترشیدگان امروز
همسران فردا، زنان امروز
ترشیدگان دیروز
سرتونو درد نیارم خلاصه بر همه دختران دیروز امروز فردا مبارک باد!

┄┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄

در آن روز که فرشتگان

از عشق سرشار بودند

و از روی عشق پایکوبی میکردند

دانستم تو ای نازنین پای بر

زمین خاکی عالم نهاده ای

پس برای خوش آمد گویی

بهترین گل آدم و عالم

را به تو هدیه دادم

و آن قلب کوچک من بود

روز دختر پیشاپیش مبارک ????????

┄┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄

روز دختر مبارک !
امیدوارم مثل حنا با مسولیت
مثه کزت صبور
مثه ممول مهربون
مثه جودی شاد و سر زنده
و مثل سیندرلا خوشبخت باشی !

┄┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄

برای دختر گلم یه آسمون عشق میارم
برای ناز اون چشاش سخاوت هدیه میارم
یک دل پر امید و مهر، ترانه ساز غصه‌ها
هدیه من به دخترم، همون غریب بی ریا

┄┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄

دختر یعنی لبخند در هجوم گریه‌ها

آرامش وقت بی قراری‌ها، عاشقانه‌ای هنگام غروب،

دختر یعنی تفسیر جمله دوستت دارم

یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است

دختر یعنی مظلومیت تا بی نهایت

روزت مبارک دختر مامان

┄┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄

ای بهار آرزوی نسل فردا، دخترم / ای فروغ عشق از روی تو پیدا، دخترم
چشم و گوش خویش را بگشا کز راه حسد / نشکند آیینه‌ات را چشم دنیا، دخترم
دست در دست حیا بگذار و کوشش کن مدام / تا نیفتی در راه آزادی از پا، دخترم
کوه غم داری اگر بر دوش دل همچون پدر / دم مزن تا می‌توانی از دریغا، دخترم
با مدارا می‌شوی آسوده دل، پس کن بنا / پایه رفتار خود را بر مدارا، دخترم

┄┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄

جملات برای تبریک روز دختر از طرف مامان

دختر ناز و یکی یدونه من، امروز روز دختره و من این روز رو به پرنسس قشنگم که اگه یه روز نباشه دنیا روی سر مامانش خراب میشه تبریک میگم. دخترک ناز و شیطون من، میدونی که مامان حاضره جونش رو هم بده اما خم به ابروی دخترش نیاد؟ میدونستی مامان حاضره از تموم زندگیش بگذره تا دخترش یه زندگی قشنگ و فوق العاده داشته باشه؟ مامان تنها آرزوش خوشبخت بودن و حال خوب توئه، مامانت فقط از خدا میخواد که همیشه سالم و سلامت باشی و با اتفاقات مثبت توی زندگیت محاصره بشی.

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

****************

این روزی که خدا مخصوص فرشته های زمینی خودش قرار داده یعنی روز دختر رو بهت تبریک میگم. دختر نازنینم، دنیا بدون شیطنت ها و ادا و اطوارهای دخترونه دخترا خیلی زشت و کریه میشد. الانه که با وجود شما دنیا سر کیف اومده و زندگی کردن خیلی توش میچسبه. هر کسی که دختر داره انگار خدا خواسته که روی زمین بهشت شو تجربه میکنه چون اون دختر میشه مامور حال خوب بابا و مامانش و هر چی حس خوب و قشنگه رو به پای اونها میریزه. فرشته زندگیم، بار دیگه روز دختر رو بهت تبریک میگم، از طرف مامانت.

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

عکس برای روز دختر از طرف پدر و مادر و برادر و عشق و داداش و خواهر و بابا

*************************

دخترم، جونم به جونت وصله، دنیام یعنی تو، زندگیم یعنی تو و اگه نباشی هیچ چی توی این دنیا برام معنی نداره. الان تنها معنی من تو شدی، الان تنها چیزی که براش زنده ام و زندگی میکنم تویی، انگار خدا تمام حال خوش منو، تموم خوشبختی منو و تموم نفس های منو وصل کرده به وجود تو و اگه یه لحظه از کنارم بری انگار حالم بد میشه، انگار تموم بدبختی های عالم سرم خروار میشه و انگار نفس هام بند میاد. دختر نازنینم، قول بده که هیچوقت از پیشم نری، من هم قول میدم که تا آخر به پات عمر عشق و محبت بریزم. خیلی دوستت دارم و روز دختر رو بهت تبریک میگم، از طرف مامانت.

متن برای تبریک روز دختر از طرف مامان

دخترکم، یه دلنوشته هست که دوست دارم وقتی اونو میخونی صدای من توی سرت باشه و با صدای منو متن ها رو توی ذهنت بخونی. تو مثل چراغی هستی که خونه سوت و کور قلب منو روشن کرد، تو مثل نور امیدی هستی که وقتی به زندگیم تابید انگار خوشبختی رو با خودش برام آورد. با وجود تو زندگی مامانت خیلی قشنگه، با وجود تو مامانت روی ابراست، انگاری پیش خداست و کلی حالش خوبه و بابت همه چیز شکرگزاره. الان فقط یک چیزه که میتونه حال مامانیت رو بد کنه و اون هم دور بودن از دختر قشنگشه پس قول بده که هیچوقت تنهاش نمیذاری و همیشه باهاش میمونی. دخترکم، مامانی خیلی دوستت داره. روز دختر مبارکت باشه.

خواستم توی روز دختر از طرف کسی که تموم روزهایی که تو الان سپری میکنی رو قبلا تجربه کرده و دقیقا میدونه چه حالی داری و از زندگی چی میخوای بهت تبریک بگم و اون شخصی که دارم در موردش صحبت میکنم کسی نیست جز مامانت. دختر قشنگم، مامانت هم یه روزی مثل تو بود، مامانت هم یه روزی دنیای دخترونه اش با خواسته های زیادش همیشه باعث قشنگ شدن زندگیش میشد و هنوز هم همینجوریه و اون دنیای قشنگ رو هنوز که هنوزه دارم. دخترم، من این بار نه به عنوان مادرت بلکه به عنوان کسی که یه روزی هم سن تو بود و خواسته هایی مثل تو داشت، تو رو درک میکنم. منو ببخش اگه بعضی جاها کم کاری کردم، بعضی جاها به اشتباه خواسته ات رو نادیده گرفتم یا خواسته ات رو برآورده نکردم، با تموم اینها میخوام بدونی که مامانت خیلی دوستت داره و تو تموم دنیای مامانتی. عشق زندگی مامان، روز دختر مبارکت باشه.

متن دخترم روزت مبارک از طرف مامان

خواستنی ترین خواستنی دنیا، خواستم بدونی که مامان خیلی خیلی دوستت داره. میدونی اقیانوس ها چقدر بزرگن؟ مامانت به اندازه تموم اقیانوسا دوستت داره و دوست داشتنش نسبت به تو اینقدر زیاده که حاضره هر چیزی رو برای تو به جون بخره. دختر قشنگ و ناز، مامانت در برابر تموم دوست داشتنش فقط یه چیزی از تو میخواد و اون هم خوشبختیته. قول میدی که خواسته اش رو برآورده کنی؟ قول میدی اونو به آرزویی که از اعماق قلبش میاد برسونی؟ دخترک نازم، با برآورده کردن آرزوی مامانت اون دیگه هیچ چیزی از این دنیا نمیخواد پس اونو به خواسته اش برسون. دوستت دارم و روز دختر رو بهت تبریک میگم.

مامانت میخواد روز دختر رو بهت تبریک بگه، اما تبریکش قراره متفاوت باشه. دختر شیرین ادای من، امروز قراره من و تو یه روز مادر و دختری داشته باشیم، امروز قراره دو نفری یه قرار دخترونه با هم بذاریم و بریم بیرون و کلی کیف کنیم. دخترک نازنینم، مامانت قراره امروز نه به عنوان مامانت بلکه به عنوان رفیقت کنارت باشه تا بهت بفهمونه که تموم خواسته ها و نیازهای تو رو درک میکنه چون اون هم یه روزی دقیقا مثل خود تو بوده. دخترکم، امیدوارم که امروز کلی بهمون خوش بگذره، روز دختر رو بهت تبریک میگم.

چه روز قشنگی بشه امروز، میخوام مادر و دختری بریم و کلی اتفاقای قشنگ با هم تجربه کنیم، میخوام مادر و دختری بزنیم به دل دنیا و کلی خاطرات قشنگ با همدیگه ثبت کنیم. دخترک نازنینم، میخوام بهترین رفیقت من باشم، میخوام بهترین همراه و همدمت من باشم. وقتی که هم سن تو بودم خیلی دوست داشتم که یه رفیق پایه داشته باشم و الان که دارم فکر میکنم میبینم چرا حالا که خودم دختردار شدم آرزوی خودم رو در حق دخترم برآورده نکنم و رفیق پایه اون نشم؟! دخترم، توی امروز من و تو مادر و دختری مثل دو تا رفیق ناب و خوب میزنیم به دل دنیا و کلی اتفاقای قشنگ رو با هم رقم میزنیم. خیلی دوستت دارم و روز دختر رو بهت تبریک میگم.

دخترم، مامانت فقط یه دنیا داره اون هم تو هستی. از وقتی که به دنیا اومدی، مامانت دنیایی که در اون زندگی میکرد و دنیای خودش رو فراموش کرد و تنهایی دنیایی که به خاطرش موند دنیای تو بوده و هست. دخترم، از وقتی که تو در آغوشم گذاشته شدی، همه چیز و همه کس و حتی خودم هم یادم رفته و تنها حال خوب تو بوده که برام مهم بوده و هست. هر لحظه تلاش میکنم تا دنیای تو در بهترین وضعیت باشه. روز دختر رو بهت تبریک میگم.