در این پست از سایت ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو اردیبهشت 1402,قیمت ثبت نام ۲۰۷ ایران خودرو را قرار دادیم . سرکت ایران خودرو قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت 1402 تعدادی از محصولات خودرو به از طریق سامانه یکپارچه خودرو به فروش برساند . خودروی پژو 207 اتوماتیک یکی از خودروهای ثبت نامی ایران خودرو در اردیبهشت 1402 می باشد که به صورت فوق العاده برای فروش گذاشته شده است . قیمت ثبت نام خودروی پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو کارخانه ای 400 میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است . سایت استار بورس …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با تاریخ و زمان و شرایط ثبت نام پژو 207 ایران خودرو اردیبهشت 1402 …

ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو اردیبهشت 1402,قیمت ثبت نام ۲۰۷ ایران خودرو

تاریخ و زمان و شرایط ثبت نام پژو 207 ایران خودرو 16 اردیبهشت 1402 :

شرکت ایران خودرو از تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه می کند.

اگرچه ایران خودرو اعلام کرده بود در مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو شرکت نمی‌کند اما قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی کند و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه کند.

اما شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

طرح جدید فروش ایران خودرو تنها مربوط به مادران دارای دو فرزند و بیشتر است و افراد عادی را در بر نمی‌گیرد. بر این اساس، ایران خودرو در نظر دارد که بر اساس طرح جوانی جمعیت، 7 خودروی پرطرفدار خود را عرضه کند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

به گزارش تجارت نیوز، قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت ماه دومین مرحله از طرح فروش یکپارچه سامانه خودرو برگزار شود. اما از چندی قبل ایران خودرو اعلام کرد که در این مرحله شرکت نمی‌کند و اکنون هم اعلام کرده که طرحی که در 16 اردیبهشت ماه اجرا می‌شود، طرح پیش فروش 7 محصولی است که قرار است در قالب طرح جوانی جمعیت انجام شود.

بر این اساس تنها مادرانی که از تاریخ 8 آبان 1400 به بعد دارای فرزند دوم و بیشتر شده باشند می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو شرکت کنند.

کدام خودروها در طرح پیش فروش ایران خودرو عرضه می‌شود؟

در طرح پیش فروش ایران خودرو، 7 محصول عرضه می‌شود. دناپلاس اتوماتیک، پژو 207 دستی سقف فلزی، پژو 207 اتوماتیک، سورن پلاس بنزینی و دوگانه‌سوز و هایما اس 7 و اس 5 اتوماتیک در این طرح عرضه می‌شود.

جزئیات دومین مرحله از پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۲ + جدول

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام نموده‌اند و اسامی ایشان به‌عنوان بخش سوم اولویت تابستان به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران‌خودرو پیامک ارسال گردیده است، می‌توانند در این بخشنامه ثبت‌نام نمایند.

ثبت نام ایران خودرو 16 اردیبهشت ۱۴۰۲,زمان ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت ۱۴۰۲

ایران خودرو ثبت نام پیش فروش محصولات (طرح متقاضیان عادی، از طریق اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو) را در اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز کرد.

ثبت نام محصولات ایران خودرو برای کاربران واجد شرایط در سامانه یکپارچه فروش خودرو ادامه دارد.

قیمت ثبت نام انواع پژو 207 :

پژو پارس ۵۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۲۵۷,۷۸۹,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو پارس سفارشی ۶۰۲,۰۰۰,۰۰۰ ۲۸۸,۳۷۳,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو پارس سفارشی ELX ۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۲۴,۶۴۶,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو پارس TU5 ۷۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۷۲,۹۶۹,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو پارس TU5 سفارشی ۷۴۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو پارس TU5 سفارشی ELX ۷۹۲,۰۰۰,۰۰۰ ۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 206 تیپ 2 ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۱۴,۸۷۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 206 تیپ 3 (پانوراما) ۶۳۲,۰۰۰,۰۰۰ ۲۵۹,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 207 دنده‌ای (فرمان هیدرولیک) ۷۰۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳۱۰,۱۴۴,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 207 دنده‌ای (فرمان برقی) ۷۳۶,۰۰۰,۰۰۰ ۳۱۸,۱۴۴,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 207 دنده‌ای (پانوراما) ۷۹۹,۰۰۰,۰۰۰ ۳۴۳,۴۱۵,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 207 اتوماتیک ۹۷۳,۰۰۰,۰۰۰ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 207 اتوماتیک (پانوراما) ۱,۰۴۵,۰۰۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart
پژو 207 اتوماتیک MC ۸۶۶,۰۰۰,۰۰۰ ۴۱۷,۷۶۰,۰۰۰ (۰.۰۰%)۰ P.chart

ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو ایران خودرو

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند، اسامی آنها به عنوان بخش دوم اولویت تابستان به این شرکت اعلام شده است و برایشان توسط ایران خودرو پیامک ارسال شده، می‌توانند در این بخشنامه ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو

ثبت نام برای متقاضیان واجد شرایط تا روز پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

ورود به سامانه یکپارچه خودرو

آدرس اینترنتی سامانه یکپارچه خودرو، https: esalecar.ir است.

قیمت ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو 16 اردیبهشت ۱۴۰۲,زمان ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت ۱۴۰۲

شرایط عمومی بخشنامه ایران خودرو

افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند، اسامی آنها به عنوان بخش دوم اولویت اول پیش فروش به این شرکت اعلام شده و برای آنها توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده می‌توانند در این بخشنامه نسبت به ثبت نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه اقدام کنند.

حداقل از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایر خودروسازان ۴۸ ماه است.

ثبت نام متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی است.

انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در اولویت بندی به اشخاص ثالث (حتی به صورت وکالتی) ممنوع است.

متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی و برای واریز وجه، لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود استفاده کند.

به استناد بند ۷ ماده ۴ مصوبه ۵۴۳ شورای رقابت، سند فروش خودرو در ازاء مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال به مدت یک سال در رهن شرکت ایران خودرو خواهد بود. ضمناً هزینه ترهین بر عهده متقاضی است که هزینه آن در هنگام واریز وجه خودرو از متقاضی دریافت می‌شود و هزینه فک رهن در هنگام انقضاء مدت ترهین با ثبت درخواست در سایت ایران خودرو و پرداخت هزینه فک رهن به مبلغ اعلامی درآن زمان دریافت و سند از رهن خارج می‌شود.

شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

ثبت نام برای متقاضیان حقوقی میسر نخواهد بود.

فرد انتخاب شده، باید در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) اقدام کند.

امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، براساس آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.

صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است.

نکته:

با توجه به دستورالعمل‌های صادره توسط پلیس راهور فراجا مبنی بر ثبت و به‌روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری (سخا)، در صورتیکه مشتری در سامانه مذکور فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یک سال از آخرین تاریخ به‌روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت گذشته باشد، مشتری باید با مراجعه به سامانه سخا به آدرس ir.epolice.sakha://https نسبت به به‌روزرسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام کرده و پس از تایید توسط اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به نمایندگی محل ثبت نام خود تحویل کند.

لازم به ذکر است تا زمانیکه برگه احراز سکونت توسط مشتری به نمایندگی ارائه نشود و یا اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، خودرو پلاک نمی‌شود. همچنین علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو از ایشان دریافت خواهد شد.

شرایط اختصاصی بخشنامه ایران خودرو

تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در اولویت بندی سامانه یکپارچه و سایر ضوابط ابلاغی وزارت صمت خواهد بود.

انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتری در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت.

خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود و در صورت افزایش قیمت بیمه شخص ثالث یا سایر الزامات قانونی، مشتری متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت است.

در صورت بروز هرگونه تأخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (۱۲ درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

در صورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، نوبت مشتری به موعد دیگری موکول می‌شود؛ نوع و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامه‌های آتی مشخص می‌شود.

در صورت ارتقاء استانداردهای ملی در محصولات تولیدی در سال ۱۴۰۲، تجهیزاتی به خودرو پایه فعلی اضافه خواهد شد که امکانات ایمنی و رفاهی بیشتری در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد و خودروی انتخابی به عنوان خودرو پایه محصول بوده و قیمت خودرو با کلاس جدید محاسبه و پیش از صدور فاکتور محاسبه و از خریدار دریافت می‌شود.

در صورتی که پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه با لحاظ ضوابط آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتری (پنل کاربری) میسر است.

سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است و تمامی پیامک‌های ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.

توجه: نمایندگان محترم باید این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر متقاضیان حائز شرایط، در محل رؤیت هموطنان قرار دهند.

سایت ایران خودرو

آدرس درگاه اینترنتی ایران خودرو https://www.ikco.ir/ است.

ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو اردیبهشت 1402,قیمت ثبت نام ۲۰۷ ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو ۱۴۰2,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو ۱۴۰۲,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو ۹۹,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو 1402,سایت ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو 1400,ثبت نام پژو 207 صندوقدار اتوماتیک,قیمت ثبت نام پژو 207 اتوماتیک,پژو 207 ایران خودرو,قیمت پژو 207 ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 ایران خودرو,فروش اقساطی پژو 207 ایران خودرو,شرایط فروش پژو 207 ایران خودرو,فروش فوری پژو 207 ایران خودرو,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو کارخانه,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو,فروش اقساطی پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو,قیمت پژو 207 ایران خودرو کارخانه,قیمت پژو 207 ایران خودرو ثبت نامی,قیمت پژو 207 ایران خودرو سقف شیشه ای,قیمت پژو 207 ایران خودرو صفر,قیمت روز پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو صفر,قیمت پژو 207 صندوقدار ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 ایران خودرو ۱۴۰۲,ثبت نام پژو 207 ایران خودرو در بورس کالا,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو ۱۴۰۰,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو ۱۴۰۲,شرایط ثبت نام پژو 207 ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 دستی ایران خودرو,سایت ثبت نام پژو 207 ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو ۹۹,شرایط فروش اقساطی پژو 207 ایران خودرو,شرایط پیش فروش پژو 207 ایران خودرو,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو امروز,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو دیوار,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو اقساطی,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو سقف قرمز,قیمت پژو 207i اتوماتیک ایران خودرو,قیمت پژو 207 صندوقدار اتوماتیک ایران خودرو,ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو 1402,سایت ثبت نام پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو,قیمت پژو 207 اتوماتیک,قیمت پژو 207 اتوماتیک صفر در بازار,قیمت پژو 207 اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز,قیمت پژو 207 اتوماتیک Mc,قیمت پژو 207 اتوماتیک کارخانه,قیمت پژو 207 اتوماتیک سقف قرمز,قیمت پژو 207 اتوماتیک جدید,قیمت پژو 207 اتوماتیک مولتی کالر,قیمت پژو 207 اتوماتیک صفر,قیمت پژو 207 اتوماتیک Tu5,قیمت پژو 207i اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز با موتور Tu5p,قیمت پژو 207i اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز دیوار,قیمت روز پژو 207 اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز,قیمت بازار پژو 207i اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز,قیمت پژو 207 اتومات 6 سرعته سقف قرمز,قیمت پژو 207i اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز در بازار,قیمت پژو 207i اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز (mc),قیمت پژو 207 اتومات Mc,قیمت بازار پژو 207 اتوماتیک Mc,قیمت کارخانه پژو 207 اتوماتیک Mc,قیمت پژو 207 اتوماتیک کارخانه و بازار,قیمت پژو 207 اتومات کارخانه,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو کارخانه,قیمت کارخانه ای پژو 207 اتوماتیک,قیمت پژو 207 اتومات کارخانه و بازار,قیمت پژو 207 اتومات کارخانه ای,قیمت پژو 207 پانوراما اتوماتیک کارخانه,قیمت پژو 207 اتوماتیک در کارخانه,قیمت پژو 207 اتوماتیک صفر کارخانه,قیمت پژو 207i اتوماتیک سقف قرمز,قیمت بازار پژو 207 اتومات سقف قرمز,قیمت پژو 207 اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز در بازار,قیمت پژو 207 اتوماتیک ایران خودرو سقف قرمز,قیمت کارخانه پژو 207 اتوماتیک جدید,پژو 207 اتوماتیک جدید قیمت بازار,قیمت جدید پژو 207 اتومات,قیمت پژو 207 اتومات مولتی کالر,قیمت پژو 207i اتوماتیک مولتی کالر,قیمت پژو 207 اتوماتیک صفر کیلومتر,قيمت پژو 207 اتوماتيك صفر,قیمت پژو 207 اتوماتیک صفر در کارخانه,قیمت پژو 207 اتومات صفر,قیمت پژو 207 صندوقدار اتوماتیک صفر,قیمت پژو 207 دنده اتوماتیک صفر,قیمت پژو 207 اتومات صفر کیلومتر,قیمت پژو 207i اتوماتیک صفر,قیمت پژو 207 اتوماتیک Tu5p,قیمت پژو 207 اتوماتیک موتور Tu5,قیمت بازار پژو 207 اتوماتیک با موتور Tu5

قویترین سایت در زمینه آموزش بورس و تحلیل تکنیکال بورس