در این پست از سایت استار بورس عکس های عروسی محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی,فیلم عروسی محمد گلزار و همسرش را قرار دادیم . تصاویر و عکس های جدید از مراسم عروسی بازیگر محبوب محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی را می توانید در ادامه مطلب از سایت استار بورس مشاهده کنید به همراه فیلم و ویدیو و کلیپ عروسی محمدرضا گلزار و زنش آیسان آقاخانی . به همراه بیوگرافی و زندگینامه و تصاویر و عکس های شخصی و پیج اینستاگرام محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی در سایت استار بورس …

عکس های عروسی محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی,فیلم عروسی محمد گلزار و همسرش

اینروزها خبر ازدواج محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران، به سوژه داغ رسانه های مجازی تبدیل شده است و واکنش ها را در فضای مجازی به دنبال داشته است. از قرار معلوم او با دختری دهه هفتادی به نام آیسان آقاخانی ازدواج کرده است در ادامه با ما همراه باشید تا درمورد همسر محمدرضا گلزار بیشتر بدانید

آیسان آقاخانی کیست؟

در میانه های خرداد 1402، اما آخرین خبری که علاقمندان به سینما و سوپراستارهای ایران را غافلگیر کرد، خبر عقد محمد رضا گلزار با دختری 26 ساله در یکی از بهترین سالن های عقد تهران بود. که فاصله سنی زیاد و 20 ساله این زوج نقل محافل خبری و عمومی شده است.

اما آیسان آقاخانی کیست؟

آنطور که در شایعات و صفحات مختلف شنیده می شود آیسان آقاخانی چند وقتی است که با سوپراستار دهه 80 و 90 سینمای ایران در رابطه است و این رابطه را چند وقتی است که در مکان های عمومی علنی کرده اند، که یکی از جنجالی ترین این لحظات حضور محمدرضا گلزار به همراه آیسان آقاخانی در کنسرت گرشا رضایی بود که بسیار صمیمی در کنار یکدیگرن شسته بودند بحدی که توجه رسانه ها را بخود جلب کرد.

همچنین شواهد میدانی نشان می دهد که در روزهای ابتلای گلزار به بیماری کرونا، خانم آقاخانی مرتباً به بیمارستان محل بستری او در رفت و آمد بوده است.

عکس های عروسی محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی,فیلم عروسی محمد گلزار و همسرش

زندگینامه آیسان آقاخانی همسر محمد رضا گلزار

نام: آیسان
نام خانوادگی: آقاخانی
متولد: 1376 در زنجان
زمینه فعالیت: مدلینگ
شروع فعالیت: از 21 سالگی تاکنون

معصومه آقاخانی ملقب به آیسان کیست

معصومه آقاخانی که با نام آیسان آقاخانی در حال حاضر همسر رسمی محمدرضا گلزار بازیگر و مجری سینما و تلویزیون کشورمان می باشند.

بیوگرافی آیسان آقاخانی و زندگی شخصی

معصومه آقاخانی که با نام آیسان شهرت دارد متولد 1376 می باشد، او در زنجان بدنیا آمده است، اما سالهاست که در تهران به همراه خانواده خود زندگی می کند. آنها بعد از اتمام دوره پیش دانشگاهی آیسان به تهران نقل مکان می کنند و البته از سال 1398 ساکن دوبی هستند.

خانواده آیسان آقاخانی

عده ای معتقد هستند که پدر آیسان تاجر می باشد و وضع مالی بسیار خوبی نیز دارد، اما در برخی محافل نیز از ایشان به عنوان کارمند بیمه یاد می شود.

پدر آیسان آقاخانی

عکس های عروسی محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی,فیلم عروسی محمد گلزار و همسرش

داستان آشنایی آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

درباره نحوه آشنای آیسان آقاخانی و محمدرضا گلزار گفته می‌شود که محمدرضا گلزار به عنوان مدل برای شرکت پدر این دختر فعالیت کرده، که در نهایت سرآغاز آشنایی آن‌ها بوده است و این خانم از طرفداران محمدرضا گلزار نیز محسوب می‌شود. اما در برخی سایت ها نیز عنوان شده که زمانی یکی از عکاسان معروف از آیسان عکس هایی می گیرد و از آنجا که این عکاس دوستی نزدیکی با گلزار داشته ترتیب این آشنایی را می دهد و گلزاری که از آیسان خوشش آمده را با یکدیگر آشنا می کند.

هر چند که عده ای نیز برادر آیسان را مسبب این آشنایی می دانند. باید دید در ادامه این رابطه گلزار چه حرفهایی برای گفتن دارد.

عکس حلقه ازدواج آیسان آقاخانی و محمد رضا گلزار

عکس های عروسی محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی,فیلم عروسی محمد گلزار و همسرش

پیج های مختلفی در اینستاگرام وجود دارد که از ایشان و با نام او مطلب منتشر می کنند اما بهتر است بدانید که هیچ کدام تحت نظر و مدیریت آیسان آقاخانی نمی باشند.

فیلم مراسم ازدواج آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمد رضا گلزار

محمد رضا گلزار سوپراستار و بازیگر مطرح و خوش سینمای ایران است که از گران قیمت ترین چهره های سینما کشور ایران است که اولین تجربه بازیگری را در سال 79 در فیلم سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری ، کسب کرد.

گلزار در فیلم های پر فروش مثل سلام بمبئی، آینه بغل، رحمان 1400 و چند سریال خانگی از جمله: گیسو، عاشقانه و ساخت ایران به ایفای نقش پرداخت.

این بازیگر میلیاردی تا 46 سالگی مجرد بود ولی در خرداد ماه 1402 و در 46 سالگی با آیسان آقاخانی مدلینگ ازدواج کردند.

طراحی شیک و مجلل سفره عقد آریایی و لباس عروس و فیلم عقد محمد رضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی در تالار بسیار مجلل را در پایین مشاهده کنید.

فیلم مراسم عقد محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی به سبک آریایی

شغل آیسان قاخانی

آیسان آقاخانی در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و سالهاست که با شرکت های مختلفی همکاری دارد.

عکس مراسم ازدواج آیسان آقاخانی با محمدرضا گلزار

,عکس عروسی محمدرضا گلزار,عکس عروسی محمدرضا گلزار و همسرش,عکس عروسی محمدرضا گلزار و ساره بیات,عکسهای عروسی محمدرضا گلزار و همسرش,عکس عروس محمد رضا گلزار,عکس های عروسی محمد رضا گلزار,عکس ازدواج محمدرضا گلزار و همسرش,عکس ازدواج محمدرضا گلزار,تصاویر عروسی محمدرضا گلزار,عکس شب عروسی محمدرضا گلزار,فیلم عروسی محمدرضا گلزار و همسرش,عکس همسر محمدرضا گلزار,عکس همسر محمدرضا گلزار واقعی,عکس همسر محمدرضا گلزار در اینستاگرام,ازدواج عکس محمدرضا گلزار,عکسهای همسر محمدرضا گلزار,فیلم شام عروسی محمدرضا گلزار,فیلم عروسی محمد رضا گلزار