در این پست از سایت قیمت شورای رقابت مدیران خودرو,قیمت محصولات مدیران خودرو در شورای رقابت را قرار دادیم . قیمت محصولات و خودروهای تولیدی مدیران خودرو در سال 1402 توسط شورای رقابت اعلام شد . قیمت های جدید محصولات و خودروهای شرکت مدیران خودرو بر اساس شورای رقابت را در ادامه مطلب می توانید مشاهده کنید . سایت استار بورس …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با قیمت جدید خودروهای عرضه شده مدیران خودرو در شورای رقابت …

قیمت شورای رقابت مدیران خودرو,قیمت محصولات مدیران خودرو در شورای رقابت

قیمت محصولات مدیران خودرو در سامانه یکپارچه

مدیران خودرو با عرضه شش محصول در دومین طرح فروش سامانه یکپارچه خودرو بیشترین مدل عرضه‌شده در میان مونتاژکاران را به خود اختصاص داده است.

این محصولات با چه قیمتی به دست مصرف‌کننده می‌رسند؟

مدیران خودرو به همراه سه شرکت مونتاژکار دیگر در طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو حضور دارد و شش محصول خود را در قالب طرح عادی، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده برای فروش ارائه کرده است.

بر اساس اعلام نهایی سازمان حمایت، خودروسازان موظفند این خودروها را با قیمت شورای رقابت به مشتریان عرضه کنند. با این حال قیمت خودروها بر اساس اعلام روز و زمان ارسال دعوتنامه محاسبه می‌شوند. آن‌طور که شورای رقابت اعلام کرده بعید است تا پایان سال ۱۴۰۲ تغییری در این قیمت‌ها ایجاد شود.

 

در جدول پایین قیمت شورا، کارخانه و بازار شش محصول عرضه‌شده مدیران خودرو در سامانه یکپارچه در ابتدای خرداد ۱۴۰۲ قابل مشاهده است.

X22 پرو دنده‌ای که هنوز در بازار کشف قیمت نشده، در این مرحله قرار است از سوی مدیران خودرو به‌عنوان ارزان‌ترین خودرو با قیمت 483 میلیون و 532 هزار تومان عرضه شود.

اما برای آن دسته مشتریانی که استفاده از کلاچ کار دشواری است و خودروی اتوماتیک را ترجیح می‌دهند، مدل اتومات این خودرو هم موجود است که شورای رقابت قیمت آن را 645 میلیون و 512 هزار تومان در نظر گرفت. X22 پرو اتوماتیک در بازار آزاد یک میلیارد و 130 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت محصولات مدیران خودرو در سامانه یکپارچه

قیمت شورای رقابت مدیران خودرو,قیمت محصولات مدیران خودرو در شورای رقابت

آریزو ۵ توربو که در بازار آزاد در محدوده یک میلیارد و ۳۱۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود، توسط شورای رقابت ۷۳۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

آریزو ۶ اکسلنت پرو نیز یک میلیارد و ۲۴ میلیون و ۳۷۵ هزار میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

X55 پرو نیز در حالی که در بازار یک میلیارد و 590 میلیون تومان در حال معامله است، توسط شورای رقابت ۹۸۳ میلیون و ۹۲۶ هزار قیمت خورد.

تیگو ۸ پرو پرمیوم نیز بیشترین اختلاف قیمت را در بین تمامی محصولات عرضه‌شده در طرح دوم سامانه یکپارچه دارد که در شورای رقابت یک میلیارد و ۴۸۳ میلیون و ۲۷۵ هزار و در بازار دو میلیارد و ۹۱۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

همچنین تیگو ۷ پرو که در این طرح عرضه‌ای ندارد، در آخرین اعلام شورای رقابت یک میلیارد و ۹۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

 

گفتنی است سایت سامانه یکپارچه برای ثبت‌نام اولیه خودروهای مونتاژی از ۳ خرداد تا ۱۰ خرداد در دسترس است.

همچنین فرآیند پایش اطلاعات افراد متقاضی برای واریز ۱۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی، مسدود کردن آن و ارسال اطلاعات این افراد از بانک‌ها به سامانه از ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

علاوه بر این، نقل و انتقال امتیاز خرید خودرو (حتی وکالتی) و فروش حواله خودرو ممنوع است و امکان صلح خودرو خریداری‌شده به غیر وجود ندارد.

افرادی که در فهرست نوبت‌دهی اولین عرضه خودرو در سامانه یکپارجه و خودروهای وارداتی هستند، نمی‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند. مگر اینکه تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲، در سامانه‌های مربوطه انصراف داده باشند.

قیمت‌های اعلامی قطعی نیستند و خودروهای عرضه‌شده در این مرحله، شامل مالیات بر عایدی خودرو می‌شوند.با توجه به اینکه موعد تحویل برخی خودروهای پر تقاضا، سال ۱۴۰۳ خواهد بود، احتمال دارد که قیمت تحویل روز برخی از محصولات تغییر کند.

 

برخلاف مرحله قبلی، در این مرحله امکان برداشت وجه از حساب وکالتی فراهم است و خودروسازان به مرور زمان و بر اساس فهرست اولویت‌بندی برای هر محصول، فراخوان فروش می‌دهند تا مشتریان برای ثبت‌نام و انعقاد قرارداد بر مبنای قیمت روز خودرو اقدام کنند.

منبع: تجارت نیوز

آخرین تصمیم شورای رقابت در مورد قیمت خودرو

خرداد 1402: فرهیدزاده، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اعلام کرد اگر شرکت‌های تولید کننده خودرو‌های مونتاژی، رقم‌های بیش‌تر از مصوبات جدید شورای رقابت خودرو درخواست کنند، مردم می‌توانند شکایت کنند.

در جلسه‌ای که با مدیران شرکت‌های تولید کننده خودرو‌های مونتاژی برگزار شد، قول دادند فروش محصولات بر مبنای قیمت شورای رقابت باشد و این موضوع رصد می‌شود تا چنانچه این اتفاق رخ نداده باشد، وارد مباحث انضباطی شویم‏؛ اگر قراردادی خارج از قیمت‌های مصوب باشد سازمان‌های صمت در استان‌ها و کمیته‌های حل اختلاف و سازمان حمایت مصرف کنندگان به شکایات مردم رسیدگی می‌کنند.

وی افزود قیمت‌های اعلامی شورای رقابت ملاک عمل سازمان حمایت است و خودروسازان مکلف هستند بر اساس قیمت‌های شورای رقابت خودرو‌ها را عرضه کنند.

برهمین اساس قیمت خودروها در دومین مرحله از سامانه یکپارچه خودرو به شرح زیر خواهد بود:

شرکت خودروساز نام محصول قیمت خودرو (میلیون تومان)
سایپا کوییک اتوماتیک 327
سایپا کوییک S 268
سایپا کوییک R دنده‌ای 256
سایپا ساینا S 248
سایپا ساینا S اتوماتیک 321
سایپا ساینا S دوگانه‌سوز 279
سایپا شاهین 425
سایپا کوییک R اتوماتیک اعلام نشده است
سایپا کوییک GX اعلام نشده است
سایپا کوییک GX R اعلام نشده است
سایپا ساینا GX اعلام نشده است
سایپا ساینا GX اتوماتیک اعلام نشده است
سایپا ساینا GX دوگانه‌سوز اعلام نشده است
سایپا شاهین اتوماتیک اعلام نشده است
سایپا اطلس اعلام نشده است
مدیران خودرو آریزو 6 پرو 1.024
مدیران خودرو تیگو 8 پرو 1.483
مدیران خودرو X55 پرو 983
مدیران خودرو X22 پرو اتوماتیک 645
مدیران خودرو X22 پرو دنده‌ای 484
مدیران خودرو آریزو 5 توربو 735
کرمان موتور جک S3 632
کرمان موتور جک J4 522
کرمان موتور کی‌ام‌سی K7 1.137
فردا موتورز SX5 645
فردا موتورز T5 896
فردا موتورز سوبا M4 اعلام نشده است

پس از ارسال اطلاعات متقاضیان واجد شرایط از بانک‌ها به سامانه، سایت سامانه از چهارشنبه گذشته (سوم خرداد ) فعال شد تا مشتریان بتوانند برای انتخاب پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود اقدام کنند تا در لیست نوبت‌دهی یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی بر مبنای لیست انتظار قرار گیرند.

قیمت خودروهای مرحله دوم سامانه یکپارچه

قیمت خودروهای مرحله دوم (هم محصولات قابل عرضه توسط سایپا و همچنین قیمت خودروهای مونتاژی) به شرح زیر است. لازم به ذکر است که برخی از خودروها هنوز قیمت‌گذاری نشدند. اما احتمالاً به زودی توسط شورای رقابت قیمت‌گذاری می‌شوند.

نام شرکت خودروساز نام محصول قیمت خودرو (میلیون تومان)
سایپا کوئیک اتوماتیک ۳۲۷
سایپا کوئیک اس ۲۶۸
سایپا کوئیک آر دنده‌ای ۲۵۶
سایپا کوئیک آر اتوماتیک اعلام نشد.
سایپا کوئیک جی ایکس اعلام نشد.
سایپا کوئیک جی ایکس آر اعلام نشد.
سایپا ساینا اس ۲۴۸
سایپا ساینا اس اتوماتیک ۳۲۱
سایپا ساینا جی ایکس اعلام نشد.
سایپا ساینا جی ایکس اتوماتیک اعلام نشد.
سایپا ساینا جی ایکس دوگانه اعلام نشد.
سایپا ساینا اس دوگانه ۲۷۹
سایپا شاهین ۴۲۵
سایپا شاهین اتوماتیک اعلام نشد.
سایپا اطلس اعلام نشد.
مدیران خودرو آریزو ۶ پرو ۱/۰۲۴
مدیران خودرو تیگو ۸ پرو ۱/۴۸۳
مدیران خودرو ایکس ۵۵ پرو ۹۸۳
مدیران خودرو ایکس ۲۲ پرو اتوماتیک ۶۴۵
مدیران خودرو ایکس ۲۲ پرو دنده‌ای ۴۸۴
مدیران خودرو آریزو ۵ توربو ۷۳۵
کرمان موتور جک اس ۳ ۶۳۲
کرمان موتور جک جی ۴ ۵۲۲
کرمان موتور کی‌ام‌سی – جی ۷ ۱/۱۳۷
فردا موتورز اس ایکس ۵ ۶۴۵
فردا موتورز تی ۵ ۸۹۶
فردا موتورز سوبا ام ۴ اعلام نشد.

هر چند که سامانه طی دو روز اول (چهارشنبه و پنجشنبه) با اختلال همراه بود اما از شامگاه روز پنجشنبه، این اختلال که دلیل آن مشکل زیرساختی در عین ترافیک بالای سایت سامانه اعلام شد، برطرف شد و مشتریان تا پایان پنجشنبه شب، ۳۰۰ هزار خودرو ثبت‌نام کردند. سایت سامانه برای این ثبت درخواست خودرویی متقاضیان تا چهارشنبه هفته جاری ( ۱۰ خرداد) فعال خواهد بود.

قیمت خودروها بر اساس شورای رقابت,قیمت خودرو شورای رقابت ۱۴۰۲

گفتنی است که این طرح در سه قالب طرح ویژه متقاضیان عادی، طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و همچنین طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرایی می‌شود و ۲۳ محصول از چهار شرکت سایپا، مدیران‌خودرو، کرمان‌موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه‌ای (مصوب شورای رقابت) عرضه شده است.

یکی از نکات حائز اهمیت این طرح، قیمت خودروهای مونتاژی عرضه شده به سبب مباحثی بود که بر سر آن‌ها وجود داشت و به کلافی سردرگم تبدیل شده بود و مردم نمی دانستند خودروهای عرضه شده در این طرح را بالاخره قرار است با کدام قیمت (قیمت مصوب شورای رقابت یا قیمت اعلامی توسط کارخانه‌ها) ثبت‌نام و خریداری کنند.

 

یادآور می‌شود که در نخستین روزهای نیمه دوم فروردین ماه امسال، شورای رقابت تصمیم گرفت برای اولین بار بر قیمت خودروهای مونتاژی هم دست بگذارد و تعیین‌کننده قیمت محصولات شرکت‌های خودروسازی باشد که تاکنون از آن‌ها به‌ عنوان خودروسازان خصوصی نام برده می‌شد، اما اکنون که همه سازوکار آن‌ها از قیمت تا نحوه فروش و… با نظر و دستور نهادهای ذی ربط دولتی تعیین می‌شود، دیگر تفاوتی با ایران‌خودرو و سایپا ندارند.

 

همان طور که اشاره شد، تصمیم قیمت‌گذاری خودروهای مونتاژی توسط شورای رقابت در جلسه روز ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ اتخاذ شد؛ اما پروسه تصویب، یک ماه به طول انجامید و پس از امروز و فرداهای بسیار شورای رقابت برای تعیین تکلیف این موضوع، در نهایت قیمت خودروهای مونتاژی ۱۶ اردیبهشت ماه تصویب و یک روز بعد اعلام شد؛ پس از آن هم دو هفته‌ تصویری از این مصوبه منتشر نشد و مشخص نبود که مصوبه شورای رقابت به کدام نهاد ابلاغ شده بود.

 

ضمن اینکه وزارت صمت یا سازمان حمایت هم هیچ ابلاغیه‌ای به شرکت‌های خودروساز ارسال نکردند؛ بدین ترتیب با توجه به اینکه قیمت خودروهای مونتاژی تعیین تکلیف نشده بود، خودروسازان مونتاژی هم بر سر قیمت‌های جدید خود که بر اساس تورم و افزایش هزینه‌های تولید در سال جدید اعمال کرده بودند، ایستادند.

در نهایت اما وزارت صمت در جلسه‌ای با حضور نمایندگان پنج شرکت خودروساز مونتاژی و مسئولان سازمان حمایت، تکلیف خودروهای مونتاژی را مشخص کرد و خودروسازان بالاخره مصوبه شورای رقابت را پذیرفته و ملزم به عرضه محصولات با قیمت‌های مصوب شورای رقابت شدند؛ پس از آن نیز سازمان حمایت در اطلاعیه‌ای، ضوابط قیمت‌گذاری و فروش خودروهای مونتاژی را به شرکت‌های خصوصی اعلام کرد.

قیمت خودروهای عرضه شده در مرحله دوم فروش یکپارچه چند؟

در نهایت باید گفت که با توجه به پذیرش مصوبه شورای رقابت توسط خودروسازان خصوصی و الزام آن‌ها به عرضه با این قیمت‌ها در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، خودروهای این مرحله (هم محصولات عرضه شده توسط سایپا و همچنین قیمت خودروهای مونتاژی) به شرح زیر است:

قیمت خودروها بر اساس شورای رقابت,قیمت خودرو شورای رقابت ۱۴۰۲

قیمت خودروها بر اساس شورای رقابت,قیمت خودرو شورای رقابت ۱۴۰۲

قیمت خودروها بر اساس شورای رقابت,قیمت خودرو شورای رقابت ۱۴۰۲

قیمت خودروها بر اساس شورای رقابت,قیمت خودرو شورای رقابت ۱۴۰۲

 

گفتنی است، بر اساس آنچه که اعلام شده، قیمت بر اساس مصوبه شورای رقابت برای عرضه محصولات در مرحله دوم سامانه یکپارچه فروش خودروهاست. این قیمت‌ها، قیمت مصوب برای تحویل در زمان حاضر است و افرادی که در مرحله دوم سامانه یکپارچه ثبت‌نام می‌کنند، متناسب با نوبتی که برای آن‌ها تعیین می‌شود به قیمت زمان تحویل باید واریز وجه کنند؛ با این حال، قیمت‌های مصوب فعلی خودروها می‌تواند راهنمای مشتریان باشد.

ضمن اینکه برخی محصولاتی که خودروسازان در این مرحله عرضه کرده‌اند، مدل‌های جدید محسوب می‌شوند و در جدول مصوب شورای رقابت وجود نداشته‌ و این خودروها فعلا قیمت مصوب ندارند؛ هر چند می‌توان متناسب با محصولات هم‌رده، قیمت تقریبی آن‌ها را تخمین زد.

┄┄┄┅┅┅❅❅┅┅┅┄

 

fal

قیمت شورای رقابت مدیران خودرو,قیمت محصولات مدیران خودرو در شورای رقابت,قیمت مدیران خودرو,قیمت مدیران خودرو X22,قیمت مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت مدیران خودرو X55,قیمت مدیران خودرو X33,قیمت مدیران خودرو X22 پرو,قیمت مدیران خودرو کارخانه و بازار,قیمت مدیران خودرو اقساطی,قیمت مدیران خودرو بازار,قيمت مديران خودرو X22,قیمت روز مدیران خودرو X22,قیمت مدیران خودرو ام وی ام X22,قیمت X22 Pro مدیران خودرو,قیمت Mvm X22 مدیران خودرو,قیمت X22 اتومات مدیران خودرو,قیمت X22 پرو در مدیران خودرو,قیمت کارخانه مدیران خودرو X22,قیمت مدیران خودرو ۱۴۰۲ کارخانه,قیمت محصولات مدیران خودرو ۱۴۰۲,لیست قیمت مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت خودروهای مدیران خودرو ۱۴۰۲,افزایش قیمت مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت محصولات کرمان خودرو ۱۴۰۲,قیمت کرمان خودرو ۱۴۰۲,قیمت مدیران خودرو 1402,قیمت جدید مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت کرمان خودرو ۱۴۰۲,قیمت محصولات مدیران خودرو ۱۴۰۲,لیست قیمت مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت روز مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت خودروهای مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت جدید مدیران خودرو ۱۴۰۲,افزایش قیمت مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت مدیران خودرو آذر ۱۴۰۲,قیمت محصولات مدیران خودرو ۱۴۰۲ اسفند,قیمت X55 Pro مدیران خودرو,قیمت ماشین X55 مدیران خودرو,قیمت X55 پرو مدیران خودرو,قیمت کارخانه X55 مدیران خودرو,قیمت X55 Pro Ie(مدیران خودرو),قیمت محصولات مدیران خودرو کارخانه و بازار,تفاوت قیمت مدیران خودرو کارخانه و بازار,قیمت مدیران خودرو در کارخانه و بازار,قیمت محصولات کرمان خودرو کارخانه و بازار,قیمت محصولات مدیران خودرو ۱۴۰۲ کارخانه و بازار,قیمت خودروهای مدیران خودرو در کارخانه و بازار,اختلاف قیمت محصولات مدیران خودرو کارخانه و بازار,قیمت خودروهای کرمان موتور کارخانه و بازار,قیمت کارخانه و بازار مدیران خودرو ۱۴۰۲,قیمت مدیران خودرو اقساط,لیست قیمت مدیران خودرو اقساطی,قیمت محصولات مدیران خودرو اقساطی,قیمت ماشین مدیران خودرو اقساطی,لیست قیمت محصولات مدیران خودرو اقساطی,لیست قیمت محصولات مدیران خودرو اقساطی ۱۴۰۲,لیست قیمت محصولات مدیران خودرو اقساطی ۱۴۰۰,لیست قیمت محصولات مدیران خودرو اقساطی ۱۴۰۲,لیست قیمت محصولات مدیران خودرو اقساطی مهر ۱۴۰۲,قیمت محصولات مدیران خودرو بازار,قیمت محصولات مدیران خودرو بازار و کارخانه,قیمت محصولات مدیران خودرو بازار آزاد,قیمت محصولات مدیران خودرو در بازار,قیمت خودروهای مدیران خودرو در بازار,قیمت بازار محصولات مدیران خودرو امروز,قیمت بازار خودروهای مدیران خودرو,قیمت روز محصولات مدیران خودرو در بازار,قیمت بازار و نمایندگی مدیران خودرو,شورای رقابت مدیران خودرو,قیمت شورای رقابت مدیران خودرو

قویترین سایت در زمینه آموزش بورس و تحلیل تکنیکال بورس