در این پست از سایت استار بورس فال روزانه واقعی امروز چهارشنبه 19 مهر 1402 فال و طالع بینی دقیق روزانه را قرار دادیم . کاملترین فال و طالع بینی واقعی و دقیق شخصی روزانه امروز + فال روزانه شخصی متولدین همه ماه های سال در سایت فال و طالع بینی استار بورس برای شما عزیزان …

فال روزانه واقعی امروز چهارشنبه 19 مهر 1402 فال و طالع بینی دقیق روزانه

?? دوست عزیزی که 19 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

–  شما شخصی با ذکاوت، پر انرژی، عمل گرا، مورد احترام همه و به شدت حساس هستید. شما یک سبک زندگی مستقل و آزاد را ترجیح می دهید که به شما اجازه ی حرکت در جهت اهدافتان را بدهد. امسال ترفیع رتبه ی کاریتان باعث خواهد شد که مسئولیت های بیشتری به عهده تان گذاشته شود، اما خوب مسلما وضعیت اقتصادیتان نیز به تبعیت از این پیشرفت بهبود پیدا خواهد کرد. اگر به دنبال آغاز کار و حرفه ی جدیدی در خارج از کشور هستید امسال می تواند فرصت های خوبی را برای شما به همراه داشته باشد. در محیط خانه و خانواده اوضاع روبراه است و عشق و حمایت عزیزانتان را به طور ملموسی احساس خواهید کرد. زنان خانه دارد سالی پرکار و پر از مهمان را پیش رو خواهند داشت، شاید حتی یکی از اقوامتان چند ماهی در خانه ی شما مهمان باشد! شاید پاییز فرصت عاشق شدن را به شما ندهد، اما در تمام فصل های دیگر سال این شانس را خواهید داشت.

ـ–❅ೋ❅? #فروردین ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز بی آن که انتظارش را داشته باشید لیست بلند بالایی از کارهای ناتمام به دستتان داده خواهد شد که شما باید به آنها رسیدگی کنید. شما نمی دانید چار باید بکنید، خودتان به اندازه کافی کار و مسئولیت به عهده داشته اید و این برایتان حکم تیر خلاص را دارد. با این حال بهتر است واکنش شدیدی نشان ندهید و جواب «نه» را با داد و فریاد ندهید. این کار تنها باعث خواهد شد که یک تنش و درگیری بی نتیجه پیش بیاید، پس سعی کنید موضوع را با کمی ظرافت و سیاست حل کنید. برای رسیدن به هدفتان از این شاخه به آن شاخه نپرید، بالعکس از هدفتان دور می شوید. شخصی پیشنهادی به شما می دهد که برایتان حکم نوش‌دارو بعد مرگ سهراب دارد. علی رغم میلتان به جایی و یا به یک میهمانی می روید ولی به شما بسیار خوش خواهد گذشت. فرصت های مناسبی را که سر راهتان قرار می گیرد به آسانی از دست ندهید.

ـ–❅ೋ❅? #اردیبهشت ?❅ೋ❅–ـ

?? مسئولیت هایی که به عهده دارید منتظر شما هستند و به غیر از انجام کاری که منتظرتان است گزینه های چندانی نخواهید داشت. امروز از آن روزهایی نیست که دیگران زیاد حال و حوصله داشته باشند و عذر و بهانه هایی که برای انجام ندادن کارها و عمل نکردن به وعده هایتان می آورید را به راحتی بپذیرند. شاید فکر کردن به انجام این همه کاری که به عهده دارید شما را نگران و هیجان زده بکند، اما خوشبختانه شرایط کیهانی به گونه ای است که شما با به کار گرفتن انرژی موجود در امروز از پس انجام همه ی آنها برخواهید آمد. قدر دوستان با وفا و دلسوز خود را بدانید و از کسانی که فقط در شادی ها کنارتان می ایستند جدا شوید. برای ادامه تحصیل هیچوقت دیر نیست. دست دست نکنید حرف دل خود را با شجاعت بر زبان بیاورید و به راحتی به شخصی سودجو نه بگویید. در محیط کار آرامش بیشتری نسبت به محیط خانه دارید.

ـ–❅ೋ❅? #خرداد ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز بی آن که انتظارش را داشته باشید و یا آمادگی لازم را داشته باشید، در برابر حریف هایی قدرتمند قرار خواهید گرفت که به یکباره سر و کله شان پیدا می شود و به گونه ای شما را به چالش می کشند. خوب، شما در حال حاضر در مرحله ی مهمی قرار گرفته اید و این سربالایی ها و مشکلات را هم برای رسیدن به مرحله ای که می خواهید باید پشت سر بگذارید. در این راه باید تغییرات لازم را در خودتان و برنامه هایتان ایجاد کنید و متوجه باشید که این تغییرات برای رشدتان ضروری هستند. ملاقات موثر و مثبتی پیش رو دارید که گره گشای مشکل اخیرتان خواهد بود. کمک کردن به اعضای خانواده موجب محبت و دلگرمی اعضای خانواده خواهد شد. به جای شانه خالی کردن از بار مسئولیت ها با آغوش باز پذیرای آن ها باشید، خواهید دید که کارهایتان بهتر هم پیش می روند.

ـ–❅ೋ❅? #تیر ?❅ೋ❅–ـ

?? شما در حال حاضر دارید مرحله ی رشد فوق العاده ای را طی می کنید. روی این روند تمرکز کنید و ببینید برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن کجاها باید تغییرات ایجاد کنید. شاید از طرف افراد و انرژی هایی که در پیش رویتان قرار می گیرند به چالش کشیده شوید، اما این موضوع اصلا به معنی بدشانسی شما نیست و در واقع دارد شما را راهنمایی می کند که در چه زمینه هایی نیاز به ایجاد تغییرات دارید. ببینید این موقعیت های دشوار چگونه می توانند زمینه ساز رشد و پیشرفت شوند. یک حرف به ظاهر شوخی را بهتر است جدی بگیرید و خودتان را از موقعیت بدی که در آن گیر کرده اید بیرون بکشید. در مورد یک ملاقات بهتر است شادی و هیجانتان را مخفی و ظاهر را حفظ کنید. شخصی از روی محبت و بی چشم داشت برای شما کار انجام می دهد تا می توانید قدردان این لطف باشید.

ـ–❅ೋ❅? #مرداد ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز شما می خواهید که همکارانتان قضاوت مثبتی در مورد شما داشته باشند، اما متأسفانه آنها با انتظارات بیش از حد خود مجالی برای شما باقی نمی گذارند تا وظایف شخصیتان را به بهترین نحو ممکن انجام داده و موفق باشید و همین باعث می شود که تحت فشار و استرس قرار بگیرید. شما بیش از اندازه حساس شده اید! چه اهمیتی دارد که دیگران چه فکری در موردتان می کنند؟! این خیرخواهی شما و تمایلی که به کمک کردن به دیگران دارید قابل تحسین است، اما در مرحله ی اول باید وظایف خودتان را انجام دهید. بعد از آن اگر انرژی و وقتی برایتان باقی ماند به بقیه هم کمک کنید. برای شخصی که دوست دارید هدیه ای بخرید. هر رابطه ای نیاز به نگهداری و مراقبت دارد، درست همانطور که گلدان نیاز به آب و نور دارد. برای کارهای مهم برنامه ریزی کنید. شنیدن حرفی بسیار ناراحتتان می کند، تا خودتان تحقیق نکرده اید حرف هیچکس را قبول و باور نکنید.

ـ–❅ೋ❅? #شهریور ?❅ೋ❅–ـ

?? کنترل کردن احساس حسادتتان همیشه هم به آن سادگی که دوست دارید باشد نیست، مخصوصا وقتی یک نفر، آن هم شخصی که برایتان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است دارد به شما بی اعتنایی می کند! برای امروزتان برنامه های مشخصی داشتید، اما تلاش های شما برای ارضای نیازهای عاطفیتان بی نتیجه مانده اند و همین باعث می شود نتوانید روی کارهایتان تمرکز داشته باشید. شاید در مرحله ی اول فکر کنید که یک نفر دیگر مقصر است، اما به جای مقصر دانستن دیگران بهتر است نگاهی هم به خودتان بیندازید و ببینید نقش شما در ایجاد شرایط فعلی چه بوده است! روزهای خوبی را شروع کرده اید مواظب باشید وقتتان را هدر ندهید. برای کار جدیدی نقشه کشیده اید اما عجولانه عمل نکنید، تمام مراحل با صبر طی می شود. منصبی مناسب شخصیت خودتان پیدا می کنید، وضعیتتان از این که هست بهتر می شود. با اعصابتان کلنجار نروید.

ـ–❅ೋ❅? #مهر ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز بی قراری و بی حوصلگی شما کنترل همه چیز را از دستتان خارج کرده است، اما با کمی خودداری و صبر و حوصله می توانید به طور معجزه آسایی همه چیز را تحت فرمان خود در بیاورید. امروز تحت شرایط کیهانی موجود ممکن است وسوسه شوید که واکنش های سریع و حساب نشده ای از خودتان نشان بدهید، اما باید عواقب احتمالی این عجله ی خود را هم مد نظر داشته باشید. البته که قرار نیست بدترین احتمالاتی که به سرتان می زنند برایتان حتما پیش بیایند و داشتن چنین تصوری هم اشتباه محض است، کافی است کمی احتیاط کنید. شخصی نیازمند دست کمک به سویتان دراز خواهد کرد اگر اراده کنید می توانید به او کمک کنید. سفری کاری پیش می آید حتما به آن سفر بروید زیرا سود خوبی برایتان به همراه دارد. به یک میهمانی می روید و با اشخاص تازه آشنا می شوید و ساعات خوشی را با آن ها می گذرانید، این دوستان تازه به دردتان خواهند خورد.

ـ–❅ೋ❅? #آبان ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز برای شما فرصت بزرگی را به همراه خواهد داشت که نباید به هیچ عنوان آن را نادیده بگیرید. اتفاقات کوچکی که در زندگیتان می افتند می توانند نشان دهنده ی این باشند که شما به تغییراتی بزرگ در زندگی خود نیاز دارید و حالا که این همه انرژی در وجود خود احساس می کنید فرصت خوب است برای این که دست به کار شوید. اگر این اواخر زحماتتان نتیجه ای که انتظار داشته اید را برای شما به همراه نداشته اند به این معنی نیست که باید بیخیال هدفتان شوید، بلکه باید از اشتباهات گذشته ی درس گرفته و مسیر تازه ای را برای رسیدن به مقصد در پیش بگیرید. در یک مشاجره خانوادگی حواستان باشد که به خودتان مسلط باشید، خونسرد بمانید و خود را کنترل کنید. شخصی در اطرافتان هست که لازم است شرایطش را درک کنید، به او سخت نگیرید و با او مهربان تر و صبورتر باشید. با یکی از دوستانتان برای یک خرید به جایی خواهید رفت.

ـ–❅ೋ❅? #آذر ?❅ೋ❅–ـ

?? در حال حاضر موجی از انرژی در زندگی شما جریان یافته است. تغییرات و بازسازی های بزرگی در راه هستند که تعهدات و مسئولیت های جدیدی را برای شما به همراه خواهند داشت، تنها کاری که شما در این شرایط باید انجام دهید نشان دادن چراغ سبز است! شما باید متوجه باشید که این تغییرات عمده در زندگیتان چه اهمیتی می توانند داشته باشند. از ناشناخته ها نهراسید. شما خوب می دانید که به این تغییرات نیاز دارید، پس باید آشفتگی های و بی نظمی های ابتدایی که سر راهتان قرار خواهند گرفت را هم تحمل کنید تا از این فرصت هایی که در انتظارتان هستند بهره مند شوید. وقفه ای در انجام کاری نگران و پریشانتان می کند، بد به دلتان راه ندهید این اتفاق می تواند به نفع شما تمام شود. در خانواده اتفاق خوبی خواهد افتاد که همه تان را خوشحال می کند. نذرتان را ادا کنید. آدم های با صفا و یک رنگ را جایگزین دوستان منفعت طلب کنید.

 

ـ–❅ೋ❅? #دی ?❅ೋ❅–ـ

?? مسئولیت زندگیتان را خودتان به عهده بگیرید. دست به کار شوید و در یکی از زمینه های مهم زندگیتان که نیاز به تغییر دارد دست به کار شوید. فرصت های بسیار خوبی قرار است برای شما فراهم شوند که باید خودتان را برای پذیرش آنها آماده کنید. اتفاقات غیر منتظره و امواج ناگهانی انرژی را تحت نظر داشته باشید و خودتان را برای ایجاد تغییرات آماده کنید. شاید این تغییرات در ابتدا اوضاع را کمی به هم بریزند، اما در نهایت قطعا رشد را برای شما به همراه خواهند داشت. برای رسیدن به نیتتان باید بیشتر تلاش کنید و بجنگید اما شک نداشته باشید که نهایتا به آنچه که می خواهید می رسید. سالی پر از عشق و محبت و صفا و یک رنگی را شروع کرده اید. هر روز تا می توانید نسبت به آینده امید بیشتری داشته باشید. درباره هر چیزی با دیدی ناامیدانه نگاه نکنید.

ـ–❅ೋ❅? #بهمن ?❅ೋ❅–ـ

?? تصمیم گیری امروز برای شما بسیار آسان خواهد بود، به ویژه اگر اهداف مشخصی برای خودتان داشته باشید. جوی بر فضای امروز حاکم است که شما را قادر می سازد تغییرات مهمی را در زندگی خود ایجاد کنید، حداقل در یک جنبه از زندگیتان! با این حال به نفعتان است که زیادی هم عجله به خرج ندهید. فقط برای این که تغییری ایجاد کرده باشید و حال و هوای خودتان را عوض کنید دست به این کار نزنید. قبل از هر کار همه ی جوانب را در نظر گرفته و ببینید در چه جنبه ای از زندگی خود نیاز به تغییرات دارید. شما آدم خوش روزی هستید، به زودی مبلغی به دستتان خواهد رسید. خبری غیر مترقبه می شنوید در کارتان ایده جالبی را به کار می گیرید که برایتان بازدهی بسیار خوبی خواهد داشت. حواستان به شخصی که بی نهایت دوستتان دارد و در هر شرایطی حواسش به شماست باشد. جشنی بزرگ برگزار می شود.

ـ–❅ೋ❅? #اسفند ?❅ೋ❅–ـ

?? شما دارید وارد دوره ی مهمی از زندگی خود می شوید که چه خودتان متوجه باشید و چه نباشید موقعیت های خیلی خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. شاید به یکباره احساس کنید که باید تغییراتی بزرگ و اساسی در یک جنبه از زندگی خود ایجاد کنید. این تغییرات بزرگ بخش عمده ای از مشکلات را حل خواهند کرد و با حذف آنچه لازم نیست جا را برای چیزهایی که در زندگی خود به آنها نیاز دارید باز خواهند کرد و آینده ای که آرزویش را دارید برای شما قابل دسترسی خواهند کرد. نگران شخصی هستید و سعی می کنید به او کمک کنید اما اشتباه می کنید بی دلیل نگران او هستید، با او صحبت بکنید تا متوجه قضایا بشوید. یک دوست قدیمی را خواهید دید و اوقات خوبی را سپری خواهید کرد. برای رسیدن به نیتتان کمی تنوع و نوع آوری لازم است. بذله گویی هایتان نظیر ندارد ولی زخم زبان نزنید.