در این پست از سایت جدول قیمت خودروهای ثبت نامی ایران خودرو,لیست قیمت محصولات ایران خودرو ۱۴۰۲ را قرار دادیم . ثبت نام دور جدید محصولات و خودروهای ایران خودرو در تاریخ 16 اریدبهشت 1402 شروع می شود . در این مرحله برخی از محصولات و خودروهای ایران خودرو مثل سمند و پژو و هایما در مدل های مختلف برای فروش قرار خواهند گرفت . برای دیدن لیست و جدول قیمت کارخانه ای محصولات و خودروهای ایران خودرو در سال 1402 به ادامه مطلب مراجعه کنید . سایت استار بورس …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با جدول قیمت محصولات و خودروهای جدید ثبت نامی ایران خودرو در سال 1402  ماه اردیبهشت …

جدول جدیدترین پیش فروش خودروهای ایران خودرو سال 1402 :

جدول پیش فروش محصولات ایران خودرو ۱۴۰۲,جدول خودروهای پیش فروش ایران خودرو

ایران‌خودرویی‌ها از دومین دور فروش محصولات عرضه‌شده در طرح پیش‌فروش صمت رونمایی کردند. قرار است در این طرح فروش هفت خودرو از جمع خودروهای حاضر در سبد محصولاتی ایران خودرو که در طرح پیش‌فروش گسترده صمت عرضه شدند در اختیار متقاضیانی که نام‌نویسی کردند، قرار گیرد.

پژو 207 با گیربکس دستی و سقف فلزی، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ، پژو 207 با گیربکس اتوماتیک، دو مدل سمند سورن پلاس، یعنی مدل بنزینی و مدل دوگانه‌سوز این خودرو و دو عضو خانواده هایما یعنی هایما S7 با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک و هایما S5 با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک، جمع هفت محصول ایران خودرو را در دور جدید عرضه به متقاضیان عادی تشکیل می‌دهند.

محصولات یاد شده در شهریور 1402 به متقاضیان واگذار خواهد شد. آبی‌های جاده مخصوص برای این دور از تحویل خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو همانند دور پیشین سود مشارکت در نظر گرفته‌اند.

مدیران ایران خودرو سود 12 درصدی را به صورت سالانه برای پیش‌پرداخت‌هایی که مشتریان واریز می‌کنند، در نظر گرفته‌اند. همچنین سود انصراف 9 درصدی نیز برای متقاضیانی که بعد از واریز پیش‌پرداخت قصد تحویل گرفتن خودرو را ندارند، پیش‌بینی شده است.

البته ایران‌خودرویی‌ها سه محصول را نیز علاوه بر متقاضیان عادی در دسترس «مادران دارای دو فرزند و بیشتر» قرار داده‌اند. مادرانی که شرایط شرکت در طرح پیش‌فروش گسترده صمت را داشتند و در این طرح نام‌نویسی کردند نیز می‌توانند دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک، پژو 207 با گیربکس اتوماتیک و سمند سورن پلاس دوگانه‌سوز تحویل بگیرند. موعد تحویل این خودرها به مادران نیز شهریور امسال اعلام شده است.

ایران خودرو پیش‌تر یعنی اوایل اردیبهشت امسال لیست محصولاتی که در قالب فروش فوق‌العاده، تحویل سه ماهه و پیش فروش با موعد تحویل مرداد 1402 به مادران دارای دو فرزند و بیشتر واگذار می‌کرد را منتشر کرده بود.

آنطور که آبی‌های جاده مخصوص در اطلاعیه خود اعلام کرده‌اند، قرار است متقاضیانی – چه عادی و چه مادران دارای دو فرزند و بیشتر – که نام آنها در این دور فروش تابستانی به این خودروساز اعلام شده، بعد از دریافت پیامک نسبت به طی کردن مراحل نهایی ثبت‌نام اقدام کنند.

مادران دارای دو فرزند برای خودروسازان تافته جدا بافته هستند

به نظر می‌رسد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که مصوب 24 آبان 1400 است، سبب شده تا مدیران ایران خودرو تمرکز خود را روی تحویل خودرو به مادران واجد شرایط قرار دهند. تا کنون سه دور فروش خودرو در قالب یک طرح فروش فوق‌العاده و دو طرح پیش فروش با موعد تحویل مرداد و شهریور سال جاری برای مادران نهایی شده است. این در حالیست که تنها یک طرح پیش‌فروش با موعد تحویل شهریور 1402 برای متقاضیان عادی در نظر گرفته شده است.

البته فراموش نکنیم اولین دور فروش خودرو با مکانیزم قرعه‌کشی، اولین عرضه خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر بود که آنها مجبور بودند برای نام‌نویسی در این طرح فروش مبلغ 100 میلیون تومان را در حساب‌های وکالتی خود ذخیره کنند.

شرکت ایران خودرو از تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه می کند.

اگرچه ایران خودرو اعلام کرده بود در مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو شرکت نمی‌کند اما قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی کند و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه کند.

اما شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

طرح جدید فروش ایران خودرو تنها مربوط به مادران دارای دو فرزند و بیشتر است و افراد عادی را در بر نمی‌گیرد. بر این اساس، ایران خودرو در نظر دارد که بر اساس طرح جوانی جمعیت، 7 خودروی پرطرفدار خود را عرضه کند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

به گزارش تجارت نیوز، قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت ماه دومین مرحله از طرح فروش یکپارچه سامانه خودرو برگزار شود. اما از چندی قبل ایران خودرو اعلام کرد که در این مرحله شرکت نمی‌کند و اکنون هم اعلام کرده که طرحی که در 16 اردیبهشت ماه اجرا می‌شود، طرح پیش فروش 7 محصولی است که قرار است در قالب طرح جوانی جمعیت انجام شود.

بر این اساس تنها مادرانی که از تاریخ 8 آبان 1400 به بعد دارای فرزند دوم و بیشتر شده باشند می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو شرکت کنند.

کدام خودروها در طرح پیش فروش ایران خودرو عرضه می‌شود؟

در طرح پیش فروش ایران خودرو، 7 محصول عرضه می‌شود. دناپلاس اتوماتیک، پژو 207 دستی سقف فلزی، پژو 207 اتوماتیک، سورن پلاس بنزینی و دوگانه‌سوز و هایما اس 7 و اس 5 اتوماتیک در این طرح عرضه می‌شود.

جزئیات دومین مرحله از پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۲ + جدول

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام نموده‌اند و اسامی ایشان به‌عنوان بخش سوم اولویت تابستان به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران‌خودرو پیامک ارسال گردیده است، می‌توانند در این بخشنامه ثبت‌نام نمایند.

ایران خودرو ثبت نام پیش فروش محصولات (طرح متقاضیان عادی، از طریق اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو) را در اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز کرد.

ثبت نام محصولات ایران خودرو برای کاربران واجد شرایط در سامانه یکپارچه فروش خودرو ادامه دارد.

ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو ایران خودرو

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند، اسامی آنها به عنوان بخش دوم اولویت تابستان به این شرکت اعلام شده است و برایشان توسط ایران خودرو پیامک ارسال شده، می‌توانند در این بخشنامه ثبت نام کنند.

زمان ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو

ثبت نام برای متقاضیان واجد شرایط تا روز پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.

شرایط عمومی بخشنامه ایران خودرو

افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند، اسامی آنها به عنوان بخش دوم اولویت اول پیش فروش به این شرکت اعلام شده و برای آنها توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده می‌توانند در این بخشنامه نسبت به ثبت نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه اقدام کنند.

حداقل از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایر خودروسازان ۴۸ ماه است.

ثبت نام متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی است.

انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در اولویت بندی به اشخاص ثالث (حتی به صورت وکالتی) ممنوع است.

متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی و برای واریز وجه، لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود استفاده کند.

به استناد بند ۷ ماده ۴ مصوبه ۵۴۳ شورای رقابت، سند فروش خودرو در ازاء مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال به مدت یک سال در رهن شرکت ایران خودرو خواهد بود. ضمناً هزینه ترهین بر عهده متقاضی است که هزینه آن در هنگام واریز وجه خودرو از متقاضی دریافت می‌شود و هزینه فک رهن در هنگام انقضاء مدت ترهین با ثبت درخواست در سایت ایران خودرو و پرداخت هزینه فک رهن به مبلغ اعلامی درآن زمان دریافت و سند از رهن خارج می‌شود.

شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد.

ثبت نام برای متقاضیان حقوقی میسر نخواهد بود.

فرد انتخاب شده، باید در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) اقدام کند.

امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

خودروهای قابل ارائه از طریق این بخشنامه، براساس آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود.

صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است.