در این پست از سایت شرایط ثبت نام هایما اس 7 ایران خودرو اردیبهشت 1402,قیمت ثبت نام هایما s7 ایران خودرو را قرار دادیم . شرکت ایران خودرو در ثبت نام جدید خود تعدادی از خودروهای خود را برای فروش گذاشته است . خودرو هایما اس 7 یکی از خودروهای ثبت نامی ایران خودرو در اردیبهشت 1402 می باشد . برای اطلاع از آخرین قیمت و اخبار ثبت نام خودرو هایما S7 اس 7 ایران خودرو در سامانه یکپارچه خودرو به ادامه مطلب مراجعه کنید . سایت استار بورس …

در ادامه از سایت استار بورس همراه ما باشید با تاریخ و شرایط و قیمت ثبت نام خودروی هایما اس 7 S7 ایران خودرو در اردیبهشت 1402 …

ثبت نام خودرو هایما اس 7 ایران خودرو :

ایران‌خودرویی‌ها از دومین دور فروش محصولات عرضه‌شده در طرح پیش‌فروش صمت رونمایی کردند. قرار است در این طرح فروش هفت خودرو از جمع خودروهای حاضر در سبد محصولاتی ایران خودرو که در طرح پیش‌فروش گسترده صمت عرضه شدند در اختیار متقاضیانی که نام‌نویسی کردند، قرار گیرد.

پژو 207 با گیربکس دستی و سقف فلزی، دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک و موتور توربو شارژ، پژو 207 با گیربکس اتوماتیک، دو مدل سمند سورن پلاس، یعنی مدل بنزینی و مدل دوگانه‌سوز این خودرو و دو عضو خانواده هایما یعنی هایما S7 با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک و هایما S5 با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک، جمع هفت محصول ایران خودرو را در دور جدید عرضه به متقاضیان عادی تشکیل می‌دهند.

محصولات یاد شده در شهریور 1402 به متقاضیان واگذار خواهد شد. آبی‌های جاده مخصوص برای این دور از تحویل خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو همانند دور پیشین سود مشارکت در نظر گرفته‌اند.

مدیران ایران خودرو سود 12 درصدی را به صورت سالانه برای پیش‌پرداخت‌هایی که مشتریان واریز می‌کنند، در نظر گرفته‌اند. همچنین سود انصراف 9 درصدی نیز برای متقاضیانی که بعد از واریز پیش‌پرداخت قصد تحویل گرفتن خودرو را ندارند، پیش‌بینی شده است.

البته ایران‌خودرویی‌ها سه محصول را نیز علاوه بر متقاضیان عادی در دسترس «مادران دارای دو فرزند و بیشتر» قرار داده‌اند. مادرانی که شرایط شرکت در طرح پیش‌فروش گسترده صمت را داشتند و در این طرح نام‌نویسی کردند نیز می‌توانند دنا پلاس با گیربکس اتوماتیک، پژو 207 با گیربکس اتوماتیک و سمند سورن پلاس دوگانه‌سوز تحویل بگیرند. موعد تحویل این خودرها به مادران نیز شهریور امسال اعلام شده است.

ایران خودرو پیش‌تر یعنی اوایل اردیبهشت امسال لیست محصولاتی که در قالب فروش فوق‌العاده، تحویل سه ماهه و پیش فروش با موعد تحویل مرداد 1402 به مادران دارای دو فرزند و بیشتر واگذار می‌کرد را منتشر کرده بود.

آنطور که آبی‌های جاده مخصوص در اطلاعیه خود اعلام کرده‌اند، قرار است متقاضیانی – چه عادی و چه مادران دارای دو فرزند و بیشتر – که نام آنها در این دور فروش تابستانی به این خودروساز اعلام شده، بعد از دریافت پیامک نسبت به طی کردن مراحل نهایی ثبت‌نام اقدام کنند.

مادران دارای دو فرزند برای خودروسازان تافته جدا بافته هستند

به نظر می‌رسد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که مصوب 24 آبان 1400 است، سبب شده تا مدیران ایران خودرو تمرکز خود را روی تحویل خودرو به مادران واجد شرایط قرار دهند. تا کنون سه دور فروش خودرو در قالب یک طرح فروش فوق‌العاده و دو طرح پیش فروش با موعد تحویل مرداد و شهریور سال جاری برای مادران نهایی شده است. این در حالیست که تنها یک طرح پیش‌فروش با موعد تحویل شهریور 1402 برای متقاضیان عادی در نظر گرفته شده است.

البته فراموش نکنیم اولین دور فروش خودرو با مکانیزم قرعه‌کشی، اولین عرضه خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر بود که آنها مجبور بودند برای نام‌نویسی در این طرح فروش مبلغ 100 میلیون تومان را در حساب‌های وکالتی خود ذخیره کنند

شرکت ایران خودرو از تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه می کند.

اگرچه ایران خودرو اعلام کرده بود در مرحله دوم طرح یکپارچه خودرو شرکت نمی‌کند اما قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت از طرح خودرویی خود رونمایی کند و 7 محصول پرطرفدار خود را مجددا در بازار عرضه کند.

اما شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

طرح جدید فروش ایران خودرو تنها مربوط به مادران دارای دو فرزند و بیشتر است و افراد عادی را در بر نمی‌گیرد. بر این اساس، ایران خودرو در نظر دارد که بر اساس طرح جوانی جمعیت، 7 خودروی پرطرفدار خود را عرضه کند.

شرایط ثبت نام ایران خودرو چیست؟

به گزارش تجارت نیوز، قرار است در تاریخ 16 اردیبهشت ماه دومین مرحله از طرح فروش یکپارچه سامانه خودرو برگزار شود. اما از چندی قبل ایران خودرو اعلام کرد که در این مرحله شرکت نمی‌کند و اکنون هم اعلام کرده که طرحی که در 16 اردیبهشت ماه اجرا می‌شود، طرح پیش فروش 7 محصولی است که قرار است در قالب طرح جوانی جمعیت انجام شود.

بر این اساس تنها مادرانی که از تاریخ 8 آبان 1400 به بعد دارای فرزند دوم و بیشتر شده باشند می‌توانند در طرح پیش فروش ایران خودرو شرکت کنند.

کدام خودروها در طرح پیش فروش ایران خودرو عرضه می‌شود؟

در طرح پیش فروش ایران خودرو، 7 محصول عرضه می‌شود. دناپلاس اتوماتیک، پژو 207 دستی سقف فلزی، پژو 207 اتوماتیک، سورن پلاس بنزینی و دوگانه‌سوز و هایما اس 7 و اس 5 اتوماتیک در این طرح عرضه می‌شود.

جزئیات دومین مرحله از پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۲ + جدول

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام نموده‌اند و اسامی ایشان به‌عنوان بخش سوم اولویت تابستان به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران‌خودرو پیامک ارسال گردیده است، می‌توانند در این بخشنامه ثبت‌نام نمایند.