در این مطلب از سایت استار بورس تاریخ و زمان واریز حقوق مهر ماه 1402 بازنشستگان کشوری اعلام شد را قرار دادیم . تاریخ و زمان دقیق واریز حقوق مهر ماه بازنشستگاه کشوری و لشکری در سال 1402 . به احتمال زیاد حقوق ماه مهر بازنشستگان کشوری از تاریخ 28 مهر به حساب این عزیزان واریز خواهد شد . اگر می خواهید از جدیدترین اخبار و خبر فوری درباره زمان واریز و تایخ واریز حقوق مهر ماه 1402 بازنشستگاه مطلع شوید به ادامه مطلب مراجعه کنید …

تاریخ و زمان واریز حقوق مهر ماه 1402 بازنشستگان کشوری اعلام شد

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از تاریخ و زمان پرداخت حقوق مهرماه یک و نیم میلیون بازنشسته و وظیفه بگیر این صندوق پیش از پایان ماه خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، فتح الله شعبانی با اعلام این خبر گفت: با پیگیری وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری قابل تقدیر سازمان برنامه و بودجه و اهتمام ویژه دولت به بحث حقوق بازنشستگان، این ماه نیز همانند ماه قبل حقوق بازنشستگان عزیز پیش از پایان ماه و به طور کامل تامین اعتبار و پرداخت خواهد شد

شعبانی اظهار داشت: حقوق مهرماه یک و نیم میلیون بازنشسته و وظیفه بگیر صندوق بازنشستگی کشوری تا ۲۸ مهر ماه 1402 و از ساعتی پیش به تدریج به حساب این عزیزان واریز می شود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با اهتمام جدی دولت سیزدهم و پیگیری همکاران صندوق و وزیر محترم رفاه و همکاری سازمان برنامه برای دومین ماه پیاپی حقوق زودتر از پایان ماه واریز می شود.