در این پست از سایت استار بورس فال روزانه pmc یکشنبه 23 مهر 1402 فال pmc پی ام سی صددرصد واقعی را قرار دادیم . فال و طالع بینی هفتگی پی ام سی جدید + فال هفتگی pmc پی ام سی جدید هفته آینده + فال پی ام سی جدید تاروت رنگی برای همه متولدین ماه های سال در سایت استار بورس …

فال روزانه pmc یکشنبه 23 مهر 1402 فال pmc پی ام سی صددرصد واقعی

?? دوست عزیزی که 23 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

–  شما شخصی فعال، مدبر، با اعتماد به نفس، مهربان و فداکار هستید، اما ویژگی بدتان این است که ولخرج و لجباز هستید و گاهی تنبل می شوید و همین باعث می شود مورد انتقاد اطرافیانتان قرار بگیرید. امسال به ویژه برای زن هایی که در این روز متولد شده اند سالی پر از اتفاقات خوب و همراه با به دست آوردن پاداش تلاش ها و زحماتتان خواهد بود. ثروت و خوش اقبالی به شما روی آورده اند. با فرصت های غیر منتظره ای که در زمینه ی حرفه ای برایتان فراهم خواهند شد شانس پیشرفت و موفقیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. با بهبود وضع مالیتان شما می توانید شرایط زندگی خود را بهبود بخشیده و شاید بتوانید خانه و یا ماشینتان را عوض کنید و می توانید پول بیشتری را هم پس انداز کنید. تعداد افرادی که از جنس مخالف شما را به خود جذب می کنند خیلی زیاد خواهد بود و باید در انتخابتان بیش از همیشه دقت به خرج دهید، در غیر این صورت ممکن است یک احساس زودگذر را با عشق اشتباه بگیرید.

ـ–❅ೋ❅? #فروردین ?❅ೋ❅–ـ

?? اختلاف نظری که به ظاهر بر سر مسائل مادی است به احتمال زیاد در واقع از مسئله ی دیگری ریشه می گیرد. شاید امروز با بروز مشکلات مالی بحث به اینا کشیده شده باشد، اما در واقع این تنش به احتمال زیاد از اختلاف نظرهای ریشه ای به وجود آمده است. به جای تمرکز بر روی تفاوت ها و اختلاف ها سعی کنید نقاط مشترکی بین خودتان و طرف مقابلتان پیدا کنید. لازم نیست که حتما هر دو طرف بر سر همه چیز اتفاق نظر داشته باشند، همین که هر دو مقصد و هدف مشترکی داشته باشید کافی است. برای دیگری نسخه نپیچید، اگر می توانید برای قایق در گل مانده خودتان کاری بکنید. راه های تکراری رفتن بس است، جسارت به خرج دهید و کار تازه ای بکنید این همه نترسید شما یکبار زندگی می کنید. در یک رابطه دوستانه کاسه داغ تر از آش شده اید و حالا عصبانی و پشیمان هستید.

ـ–❅ೋ❅? #اردیبهشت ?❅ೋ❅–ـ

?? معمولا این شما هستید که با حرف ها و کارهای عجیب و غریب و غیر منتظره ی خود همه را شگفت زده می کنید، اما امروز این جریان برعکش شده است و یکی از دوستانتان که معمولا آدمی آرام و خیلی منطقی است امروز چنان حرف های عجیبی می زند که شما را غافلگیر خواهد کرد. شما به احتمال زیاد نمی توانید گفته های او را به خوبی درک کنید، پس از او بخواهید اگر واقعا دلیل محکمی پشت حرف هایش نهفته است آن را با شما در میان بگذارد. شاید دلیل و منطق محکمی پشت حرف هایش نهفته باشد. به جای کلافگی از این اتفاق درس بگیرید تا دیگر این اشتباه را تکرار نکنید. یک میهمان ناخوانده دارید که با خودش به خانه‌تان صفا و عشق می آورد. یک گره مالی از جایی که فکرش را نمی کنید باز می شود. طرف مقابلتان مهربان و با محبت است با او شادی و زندگی آرامی دارید قدرش را بدانید.

ـ–❅ೋ❅? #خرداد ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز یک تغییر جهت ناگهانی در محل کارتان ممکن است باعث تعجب شما شود و در ابتدا نتوانید به راحتی سیستم خود را با این تغییرات هماهنگ کنید. اما به محض این که به پتانسیل و فرصت هایی که در این روند جدید نهفته است پی ببرید به سرعت خودتان را با آن تطبیق خواهید داد. شاید هم یک اتفاق دیگر که انتظارش را نداشته اید پیش بیاید و در همین حد شما را شگفت زده کند. در هر صورت شما باید سعی کنید تغییراتی که پیش می آیند را پذیرا باشید، به ویژه اگر این تغییرات از کنترل شما خارج هستند. آدم احساسی هستید که عشق را سرلوحه زندگی می دانید. در مورد یک مسئله کاری از همه چیز و همه کس گله دارید اما به زودی درها به رویتان باز می شود. زندگی پر رونقی خواهید داشت اگر سعی کنید از عقل خود کمک بگیرید و بر احساساتتان غلبه کنید. گمشده تان پیدا می شود.

 

ـ–❅ೋ❅? #تیر ?❅ೋ❅–ـ

?? شما امروز کمی عصبی و بیقرار هستید و به اوضاع زندگیتان معترض هستید و از وضعیت فعلی خود شکایت دارید. شاید بخش عمده ی صبحتان را با فکر کردن به راهی برای فرار از این وضعیت و رویاپردازی بگذرانید. ممکن است در این حین ناگهان ایده ای خیلی جالب و در عین حال عملی به سرتان بزند. سعی کنید چند روزی به این ایده ی خود فکر کرده و جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید، شاید به این نتیجه برسید که می خواهید واقعا آن را عملی کنید. شما اندوه و رنج فراوانی را تحمل کرده اید. دائم افسوس گذشته را می خورید اما یادتان باشد ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. باید قدم تازه ای بردارید، گذشته را رها سازید و اندیشه های بد را پاک کنید. شلوغی در زندگی تان کلافه تان کرده، زمان این شلوغی کوتاه است.

ـ–❅ೋ❅? #مرداد ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز شما می خواهید با صحبت کردن در رابطه با یک موضوع مهم هر گونه ابهامی را بر طرف کنید، اما یک نفر انگار که نخواهد شما صحبت هایتان را کامل کنید مدام به میان حرفتان می پرد و نمی گذارد ذهنتان را روی آنچه می خواهید بگویید متمرکز کنید. اجازه ندهید این موضوع باعث انصراف شما از ادامه ی این صحبت شود،؛ این شاید آزمونی است برای این که ثابت کنید می توانید به ترس های قدیمیتان و موانعی که در برابرتان قرار می گیرند غلبه کنید. مسافرت برایتان بهترین مسکن است در زندگی تان تحولی اساسی در حال شکل گرفتن است دوستانتان را از روی ظاهرشان انتخاب نکنید، ببینید چه کسی در روزهای سخت کنارتان بوده. این اواخر تجربه بدی داشته اید که دلتان نمی خواهد با هیچ کس در مورد آن صحبت کنید.

ـ–❅ೋ❅? #شهریور ?❅ೋ❅–ـ

?? آیا باید کاری را انجام می داده اید که به دلایل مختلفی که از کنترل شما خارج بوده اند به تعویق افتاده است؟ خودتان را سرزنش نکنید و زیاد ناراحت نشوید. شما هیچ اشتباهی نکرده اید و هیچ کاری هم در این رابطه از دستتان برنمی آید. سعی کنید سر خودتان را با انجام کار دیگری گرم کنید تا با فکر کردن زیاد از حد به این قضیه خودتان را دیوانه نکنید. حتما دست سرنوشت اینطور رقم زده بوده است که این کار امروز انجام نشود. رفتار یک دوست را تا وقتی با او صحبت نکرده و توضیحاتش را نشنیده اید قضاوت نکنید. نمی شود که هر چیزی به چشمتان برسد دلتان بخواهد، مناسب با درآمدتان خرج کنید تا زیر بار قرض نروید. چشم و هم چشمی کار ابلهان است. بر سر یک دو راهی احساسی قرار می گیرید.

ـ–❅ೋ❅? #مهر ?❅ೋ❅–ـ

?? شما متوجه این هستید که طی چند سال گذشته هم خودتان و هم مسیر زندگیتان در حال تغییر هستید. این موج تغییرات همیشه هم برای شما ساده نبوده است و گاهی مجبور بوده اید با بخش هایی از وجود و زندگی خود که برایتان عزیز بوده است خداحافظی کنید. امروز خاطرات تلخ این روزها به سراغتان آمده اند، اما شما نباید اجازه بدهید این موضوع شما را اسیر خود کند. سر خودتان را با کارهایی مانند ورزش، خرید و تمیز کردن خانه گرم کنید. حواستان باشد از روی ترس تصمیم نگیرید، وگرنه تا ابد باید بترسید. راز دلتان را به کسی که به تازگی با او آشنا شده اید نگویید. شما از قدرت رهبری جمع برخوردارید. از این استعداد ذاتی تان باید به درستی استفاده کنید. شما می توانید به خیلی ها کمک کنید. تصمیم های درست بگیرید.

ـ–❅ೋ❅? #آبان ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز در کلاس درس، سخنرانی و یا یک جلسه ی به ظاهر مهم کاری شنیده هایتان خیلی بی اهمیت تر از آن چیزی خواهند بود که انتظارش را داشته اید و اطلاعات چندان مفیدی را برای شما به همراه نخواهند داشت. با این حال تا می توانید به شنیده هایتان دقت کنید شاید ایده های خوبی در گفته های این شخص پیدا کنید. امروز یکی از دوستان و اطرافیان و یا شاید حتی کسی که دوست دارید رفتاری از خودش نشان می دهید که اصلا برای شما آشنا نیست. شاید فکر کنید این رفتار او به خاطر مشکلی است که با شما دارد. تا از جزئیات با خبر نشده اید به قضاوت روی نیاورید. دل و جرات زیادی دارید. با این شهامت دست به کارهای بزرگ بزنید تا رویاهایتان به تحقق بپیوندد. این روزها موقع خوبی برای نقشه کشیدن برای آینده است. هر چه بخواهید همان می شود. یک بحث ساده را تبدیل به یک مسئله بغرنج نکنید. به یک میهمانی دعوت می شوید اما علاقه ای برای رفتن ندارید.

ـ–❅ೋ❅? #آذر ?❅ೋ❅–ـ

?? شب گذشته خواب چندان راحتی نداشته اید و بارها با دیدن خواب های آشفته بیدار شده اید و امروز هم فکرتان مشغول کابوس های شب گذشته تان است. این خواب های بد در واقع از ضمیر ناخودآکاه شما ریشه می گیرند و منعکس کننده ترس ها، نگرانی ها و آشفتگی های ذهنیتان هستند. فکر کردن به نشانه هایی که در خوابتان دیده اید می تواند خیلی چیزها در مورد خودتان و افکارتان را برای شما روشن کند. برای انجام تصمیمی که گرفته اید عجله نکنید، مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد. به خودتان زمان بدهید . رفتار یک دوست این روزها تغییر کرده و کمی نگرانتان کرده، با او صبور باشید. منتظر شنیدن خبر یا نامه یا نتایج امتحانی هستید. این روزها بهتر است خیلی به خودتان سخت نگیرید.

ـ–❅ೋ❅? #دی ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز شریک کاریتان و یا شخصی که دوست دارید به خاطر بیماری و یا مشکل یکی از اعضای خانواده اش ناراحت و نگران است. سعی کنید با او ابراز همدردی کنید و در کنارش باشید، اما انتظار نداشته باشید که او به خاطر این کار از شما قدردانی و تشکر کند. اگر این شخص شریکتان باشد شما مجبور خواهید بود این هفته بار بیشتری را به دوش بکشید تا او بتواند به مشکلات و مسائل شخصی اش رسیدگی کند، اما خوب این را هم در نظر داشته باشید که این موقعیت ها برای هر کسی پیش می آیند و او هم روزی این خوبی شما را جبران خواهد کرد. بدانید که کارهای خوب گذشته تان باعث شده در مقابل موانع و مشکلات از حمایت دوستان و اطرافیان برخوردار شوید، از خودتان بیشتر توقع داشته باشید و به خودتان سخت بگیرید. شما می توانید به آنچه که می خواهید برسید. برای رفتن به یک سفر برنامه ریزی می کنید. این سفر روی روحیه تان تاثیر خوبی می گذارد.

ـ–❅ೋ❅? #بهمن ?❅ೋ❅–ـ

?? امروز ایده ها و حرف های عجیب و غریب دوستانتان به نظر شما خیلی جذاب می آیند، انگار این ایده ها هر چقدر غیر عادی تر باشند شما را بیشتر به خود جذب خواهند کرد. خوشبختانه هنوز کمی از منطقتان سر جایش است و می دانید که نباید بدون تحقیق و داشتن اطلاعات کافی این حرف ها را بپذیرید. خوشبختانه این فکرها عقلتان را سر جایش خواهند آورد. اگر می خواهید که عشقتان شما را همانقدر که دلتان می خواهد دوست داشته باشد، شما هم باید در مقابل نسبت به نیازهای او حساس باشید و عشق و احساسات خود را بی هیچ چشم داشتی نثار او کنید. در محیط کار یا تحصیل ایده ای را مطرح می کنید که با استقبال جمع روبرو نمی شود، ناامید نشوید ، ایده تان را پرورش بدهید. از دوستی راه دور، خبری می شنوید که بسیار خوشحالتان می کند. برای رسیدن به نیت تان باید بیشتر تلاش کنید. وقت تان را صرف کارهای بیهوده نکنید. فرصت را از دست ندهید.

ـ–❅ೋ❅? #اسفند ?❅ೋ❅–ـ

?? به زودی افرادی وارد زندگی تان می شوند که سبک زندگی تان را دگرگون می کنند. سعی کنید آنها را از دست ندهید.. اگر مدت زیادی است دوستان قدیمی خود را فراموش کرده اید، بهتر است دوباره با آنها قرار ملاقاتی بگذارید تا درهای بیشتری به روی تان گشوده شوند. با تمام افرادی که ملاقات می کنید، با احترام برخورد کنید تا آنها هم با شما اینگونه باشند. امروز می فهمید که شخصی به شما علاقه دارد و از این که تا به حال متوجه آن نشده اید، شگفت زده می شوید. اما در این راه عجله نکنید و با احتیاط قدم بردارد. همه چیز به موقع به خوبی پیش خواهد رفت. برای انجام کاری مجبور می شوید به شخصی اعتماد کنید. به شخصی که از لحاظ عاطفی برایتان مهم است حرفی زده اید که نباید میزدید، هرچه زودتر عذرخواهی کنید و از دلش درآورید. در یک بحث کاری مسئله را شخصی نکنید، شنونده باشید و نظراتان را بدون برداشت و غرض خالصانه بیان کنید.