در این پست از سایت استار بورس فال حافظ امروز با تفسیر دقیق دوشنبه 7 اسفند 1402 فال حافظ صد در صد درست را قرار دادیم . فال و طالع بینی حافظ صد در صد دقیق و واقعی + فال حافظ پیشگویی با قرآن + فال حافظ تاروت رنگی + فال حافظ آینده و ازدواج امروز برای همه متولدین ماه های سال با تفسیر دقیق در سایت استار بورس ….

فال حافظ امروز با تفسیر دقیق دوشنبه 7 اسفند 1402 فال حافظ صد در صد درست

فال حافظ امروز با تفسیر دقیق دوشنبه 7 اسفند 1402 فال حافظ صد در صد درست

??فال حافظ امروز #فروردینی ها

?شعر:
?گر تیغ بارد در کوی آن ماه
?گردن نهادیم الحکم لله
?آیین تقوا ما نیز دانیم
?لیکن چه چاره با بخت گمراه

?تعبیر:
?بسیار انسان مصممی هستید حتی اگر سنگ هم از آسمان ببارد کاری را که اراده کرده اید به پایان می رسانید. در برابر حکم الهی تسلیممحض هستید. روش تان راه درستی است برای همین خیلی زود به تیجه می رسید. در برابر گناه می ایستید و شیطان را لعنت می کنید. برای رسیدن به حاجت باید راهی سخت و دشوار را تحمل کنید.

??فال حافظ امروز اردیبهشت
‌‏
?شعر:
?به آب روشن می عارفی طهارت کرد
?علی الصباح که میخانه را زیارت کرد
?همین که ساغر زرین خور نهان گردید
?هلال عید به دور قدح اشارت کرد

?تعبیر:
?رو به سوی خدا آورید آن وقت دلتان آرام می گیرد و طهارت روح و روان پیدا می کنید. نماز را سر وقت بخوانید تا در بهشت قصر و حور و پری نصیبتان شود. این اضطراب زمانی از بین می رود و به مقصودتان می رسید که عاری از گناه باشید.

??فال حافظ امروز #خردادی ها
‌‏
?شعر:
?از سر کوی تو هر کو به ملالت برود
?نرود کارش و آخر به خجالت برود
?کاروانی که بود بدرقه‌اش حفظ خدا
?به تجمل بنشیند به جلالت برود

?تعبیر:
?از نادانی و جهالت خلاص می شوی. راهت را پیدا می کنی اما کمی سختی و ملامت می کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهند رسید. فردی کاردان کمکت می کند تا تو به کمال و جمال برسی. هیچ کس از آینده ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری که به تمام نیات دل خود می رسی.

??فال حافظ امروز #تیرماهی ها

?شعر:
?دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما
?چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما
?ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون
?روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

?تعبیر:
?راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

??فال حافظ امروز #مردادی ها

?شعر:
?عمریست تا به راه غمت رو نهاده‌ایم
?روی و ریای خلق به یک سو نهاده‌ایم
?طاق و رواق مدرسه و قال و قیل علم
?در راه جام و ساقی مه رو نهاده‌ایم

?تعبیر:
?آفرین بر شما که در زندگیتان ریا و دورویی وجود ندارد و پایه و بنیاد زندگی را بر مبنای مهر و محبت گذاشته اید. اما چندی است که چشم به راه و منتظر خبری هستید. به عافیت و سلامت می رسید و مقامتان روز به روز بالاتر می رود. همیشه امیدوار باشید . چشم طلب فقط از خدا داشته باشید که او بشارت رسیدن حاجت و مراد را به شما می دهد.

??فال حافظ امروز #شهریوری ها

?شعر:
?خرم آن روز کز این منزل ویران بروم
?راحت جان طلبم و از پی جانان بروم
?گر چه دانم که به جایی نبرد راه غریب
?من به بوی سر آن زلف پریشان بروم

?تعبیر:
?آرزویی دارید که رسیدن به آن را محال می دانید و مدام به خودتان می گوئید که این کار انجام نمی شود. خودتان را بیمار و رنجور کرده اید و غصه می خورید. نذری کرده اید و متوسل به ائمه شده اید. با خود عهدی بسته اید که اگر انجام شود، تولد دیگری می یابید. انسان های مؤمنی به شما کمک می کنند تا غم این ایام را آسان تر تحمل کنید و از این ورطه نجات یابید و به ستاره ی بخت و اقبال خودتان برسید.

??فال حافظ امروز #مهرماهی ها

?شعر:
?شب وصل است و طی شد نامه هجر
?سلام فیه حتی مطلع الفجر
?دلا در عاشقی ثابت قدم باش
?که در این ره نباشد کار بی اجر

 

?تعبیر:
?زمان هجران به سر آمده و صبح صادق دمیده است. شب سیاه به پایان رسیده و حالا نوبت تو می باشد به عهدی که بسته ای عمل کنی. نگرانی که دوباره همه چیز به هم بریزد و از وصال یار بی بهره بمانی. دیگر طاقت هجران نداری.

??فال حافظ امروز #آبانی ها
‌‏
?شعر:
?صبا وقت سحر بویی ز زلف یار می‌آورد
?دل شوریده ما را به بو در کار می‌آورد
?من آن شکل صنوبر را ز باغ دیده برکندم
?که هر گل کز غمش بشکفت محنت بار می‌آورد

?تعبیر:
?به قولی که به خودت داده ای عمل کن وگرنه غم به دنبال می آوری. اگر این کار را کنی خانه ی دلت روشن می شود. دیگر ترسی از مشکلات نداری، قاصدی خبری برایت می آورد که در آن خبر از لطف و بخشش است. تعجب نکن در اراده ی خداوند هر چیزی امکان پذیر است.

??فال حافظ امروز #آذری ها
‌‏
?شعر:
?درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد
?نهال دشمنی برکن که رنج بی‌شمار آرد
?چو مهمان خراباتی به عزت باش با رندان
?که درد سر کشی جانا گرت مستی خمار آرد

?تعبیر:
?دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستا ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. بدون دوست خود را تهی می دانی از خدا می خواهی همین چند صباحی را که زنده هستی در کنار دوست باشی و با دوست بمیری.

??فال حافظ امروز #دى ماهی ها

?شعر:
?چو دست بر سر زلفش زنم به تاب رود
?ور آشتی طلبم با سر عتاب رود
?چو ماه نو ره بیچارگان نظاره
?زند به گوشه ابرو و در نقاب رود

?تعبیر:
?هر تیری که می اندازی به سنگ می خورد و نمی توانی به مراد دلت دست پیدا کنی. گاهی برای تفریح کارهایی می کنی که خیلی زود هم پشیمان می شوی. اصلا” فکر نمی کردی که راه عشق اینقدر سخت باشد. از خدا بخواه تا راه راست را به تو نشان دهد تا بتوانی راحت تر به معشوق برسی.

??فال حافظ امروز #بهمنی ها

?شعر:
?ای آفتاب آینه دار جمال تو
?مشک سیاه مجمره گردان خال تو
?صحن سرای دیده بشستم ولی چه سود
?کاین گوشه نیست درخور خیل خیال تو

?تعبیر:
?از زمانی که به دنیا آمدید تا آخر عمر خویش روی بدی را نخواهید دید. چهره و طینت زیبایتان ورد زبانهاست پس چرا غمگین شده اید و اینقدر اشفته حالید. دست از قهر و کینه بردارید که فالتان بسیار فرخنده است. پیشقدم شوید، مژده ای به شما می دهند و حق وفا را به جا آورید.

??فال حافظ امروز #اسفندی ها

?شعر:
?سحر بلبل حکایت با صبا کرد
?که عشق روی گل با ما چه‌ها کرد
?از آن رنگ رخم خون در دل افتاد
?و از آن گلشن به خارم مبتلا کرد

?تعبیر:
?خود کرده را تدبیر نیست. همت کن از دوست کمک بخواه. ریا و حیله را کنار بگذار و راه راست را پیش بگیر آن وقت می بینی که چطور خداوند به راحتی بلایا را برطرف می کند. تو هم به خودت بیا با خدا عهد و پیمان ببند تا به فر دولت برسی.