در این مطلب از سایت استار بورس my.gov.ir سایت ثبت نام اینترنت رایگان,نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان دولت را قرار دادیم . آدرس سایت و سامانه ثبت نام اینترنت رایگان دولت برای مردم + حجم اینترنت رایگان ایرانس و همراه لوب رایگان دولت چقدر است ؟

my.gov.ir سایت ثبت نام اینترنت رایگان,نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان دولت

بسته اینترنت رایگانی که هفته گذشته وزارت ارتباطات در قالب پیامک به شهروندان اطلاع رسانی کرده بود،از امروز گزینه ثبت‌نام برای همه شهروندان فعال شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir از این خدمات بهره‌مند شوند.

به گزارش ایسنا، هفته گذشته کاربران پیامکی جهت دریافت اینترنت هدیه دریافت کردند و در آن پیامک گفته شده بود که برای فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان اهدایی دولت، از تاریخ ۱۲ دی ماه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه و شماره پیش فرض خود را انتخاب کنند.

حال بررسی‌ها حاکی از آن است که از امروز گزینه ثبت نام اینترنت رایگان دولت برای همه شهروندان فعال شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir از این خدمات بهره‌مند شوند.

****

ثبت نام اینترنت رایگان دولت در سامانه my.gov.ir فعال شد.

امکان فعال سازی اینترنت رایگان دولت در سامانه my.gov.ir فراهم شد.
اینترنت رایگان دولت

اینترنت رایگان اهدایی دولت از دوازدهم دی ماه ۱۴۰۲ فعال می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه my.gov.ir برای بسته رایگان ثبت نام کنند.

my.gov.ir سایت ثبت نام اینترنت رایگان,نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان دولت

مراحل دریافت اینترنت رایگان دولت

به آدرس اینترنتی my.gov.ir بروید
در این سامانه ثبت نام کنید، در صورتی که پیش‌تر ثبت نام کردید وارد سامانه شوید
کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
از قسمت داشبورد گزینه اینترنت رایگان را انتخاب کنید